Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Kış Bakımınızı INCIA’nın Doğal Butter Serisi ile Yapın!

INCIA, doğadan aldığı ilhamla ürettiği %100 doğal ve cilt florası ile dost ürünleriyle hayatın her alanında her zaman iyi olma hali sunuyor. INCIA Butter serisi hoş kokusuyla mevsimde ihtiyacınız olan bakımı keyifli hale getiriyor.

İlham kaynağını doğadan alan INCIA, doğanın iyileştirici gücünü ve saflığını yüksek teknoloji ile birleştiriyor. Kış mevsiminde soğuk ve kuru havadan olumsuz etkilenen cildiniz için güvenle kullanabileceğiniz butter serisi ürünleri ile ihtiyacınıza uygun doğal alternatifler sunuyor.

INCIA’nın bu aylarda en çok tercih edilen, %100 Doğal Hindistan Cevizli ButterDoğal Çatlak Önleyici Bakım Yağı ve Pürüzsüzleştirici Yağ doğaya, çevreye ve kendine özen gösteren herkesin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor.

Doğal Yağların Nemlendirici Etkisini Hissedin

BioAr-Ge laboratuvarlarında tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak yağ özlerinden üretilen INCIA %100 Doğal Hindistan Cevizli Butter, hindistan cevizi yağının yoğun nemlendirme etkisiyle tüm vücutta, saç ve dudaklarda kullanılabiliyor. 

Çatlayan cildi nemlendirerek ipeksi bir yumuşaklık kazandıran INCIA Doğal Çatlak Önleyici Bakım Yağı, hızla emiliyor ve etkisini gün boyu sürdürüyor. İçeriğindeki saf shea ve argan yağları, cildin kuruyan bölgelerine bakım yaparak gerilmesini engelliyor.

Pürüzsüzleştirici Yağ ise kuruyan dirsek ve topukları yumuşatıyor. Aynı sefa yağının yoğun nemlendirme etkisi ve kuşburnu yağındaki C vitamini, çatlayan cildi besliyor. Soğuk sıkım teknolojisi ile üretilen shea yağı ve %100 arı balmumu, ciltte doğal bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlere karşı koruyor.