YÜKLENİYOR

Ara

Kumbaracı50’den “Duvarda İzin Olsun” çağrısı

Paylaş

Kumbaracı50, Covid-19 salgını nedeniyle mart ayından bu yana kapılarını seyirciye kapatmak zorunda kaldı. Kasım ayı itibarıyla sahnesini tüm tedbirleri alarak kısıtlı olarak açacak olan tiyatro, maddi kayıplar nedeniyle kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Bunun üzerine “Duvarda İzin Olsun” adıyla bir fonlanma kampanyası başlatan Kumbaracı50, tiyatro severleri destek olmaya çağırıyor.

Verilecek destekler kampanyaya özel tasarlanan panoda parmak izine dönüşürken Kumbaracı50’den yapılan açıklamada, “Duvara bırakacağınız parmak izi hem bizlere güç verecek hem de Beyoğlu’nda faaliyet halindeki en eski ikinci tiyatro olan Kumbaracı50’nin bu krizi atlatmasını sağlayacak” ifadeleri yer alıyor.

Fonlanma projesi ile sahnenin kapanmaması hedefleniyor

Başlatılan fonlanma projesi ile Kumbaracı50, destek olmak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Belirlenen miktarlar doğrultusunda destek olabilecek olan kişileri ise bazı hediyeler bekliyor. Başlatılan bu fonlama hareketi ile sahnenin mevcut ihtiyaçlarını karşılaması hedefleniyor. Kampanya detaylarına ve destek platformuna www.kumbaraci50.com üzerinden ulaşılabiliyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *