YÜKLENİYOR

Ara

Laurance O’Fuarain The Witcher: Blood Origin’in Kadrosuna Katıldı

Paylaş

Netflix, The Witcher’ın öncesini anlatacak The Witcher: Blood Origin’in kadrosuna katılan isimleri duyurmaya devam ediyor. Dizide Fjall karakterini Laurence O’Fuarain’in canlandıracak.

Fjall, Kral’ı korumaya yemin etmiş bir savaşçı klanından geliyor. Çok sevdiği biri savaşırken kendini Fjall için feda ettiğinden beri içinde derin bir öfkeyle yaşamaya başlar. Öyle bir öfke ki onun hayatla barışmasına izin vermez. Kurtuluş arayışındaki Fjall, kargaşa içindeki Kıta’da bir intikam fitilini ateşlerken kendini en olası müttefiklerin yanında savaşırken bulacak.

The Witcher: Blood Origin Hakkında

The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher’ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak. Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin, Netflix’in popüler dizisi The Witcher’in öncesini anlatacak. 

Laurence O’Fuarain ile beraber dizinin başrolünde Jodie Turner-Smith yer alıyor. Turner-Smith, dizide tıpkı bir tanrıçanın sesine sahip seçkin bir savaşçı olan Éile karakterini canlandıracak. Klanını ve Kraliçe’nin koruyucusu olarak görevini terk eden Éile, kalbinin sesini dinleyip göçebe bir müzisyen olarak hayatta var olmaya çalışıyor. Kıta’daki büyük bir hesaplaşma, onu intikam ve kurtuluş arayışında bıçağın yoluna geri dönmeye itiyor.  

Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor. Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films’ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *