YÜKLENİYOR

Ara

Lierac Cica Filler ile Tüm Kırışıklıklara Elveda!

Paylaş

Lierac Laboratuvarları’nın güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübesiyle yaratılan yepyeni Lierac Cica Filler, biyomimetik doku iyileştirme tekniğinden ilham alarak ifade, nemsizlik, foto – yaşlanma ve hacim kaybı sebebiyle oluşan tüm kırışıklık çeşitlerini hedef alıyor! Doku iyileştirme mekanizmasını aktif hale getiren Cica Filler’in derinlemesine tedavi sağlayan serum ve tamamlayıcı krem kombinasyonuyla onarılmış, yenilenmiş ve kırışıklıkları tamamen doldurulmuş bir cilde sahip olabilirsiniz.

Lierac Cica Filler Onarıcı Kırışıklık Karşıtı Serum

Serum-jel forma sahip serum, tüm kırışıklıkları doldurup sıkılaştırarak cildi pürüzsüzleştiriyor ve cildi yenileyerek sağlıklı hale getiriyor. Yaşlanma karşıtı Hyalu-3 ile cildin 3 katmanına hyaluronik asit inmesini ve dolgunlaşmayı sağlıyor. Lierac onarıcı kompleksi ile (Aslanpençesi-Sarmaşık-Kırkkilit otu) cildi onarıyor ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Pro-kolajen Bakuchioldoğal içeriğiyle ciltte en çok bulunan ve fiberlerce zengin kolajen I sentezini %147 artırarak cildi yeniliyor ve gençlik etkisi veriyor. Hekzapeptid ise ölümsüz proteinini harekete geçirerek anında botoks benzeri etki sağlıyor. Doku iyileşmesi mekanizmasından ilham alarak cildi onarıyor, yeniliyor ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Kür şeklinde uygulanıyor ve 30 günlük tedaviyi içeriyor. Senede 3-4 kere tekrar edilmesi öneriliyor.

Lierac Cica Filler Kırışıklık Karşıtı Onarıcı Krem-Jel

Normal ve karma ciltler için olan bu krem-jel; anında pürüzsüzleştirici, doldurucu ve pudramsı bitişiyle matlaştırıcı etkiye sahip. İçerdiği bitkisel gliserinle mükemmel nemlendirme sağlarken mercimek türevleri ailesinden elde edilen içeriği sayesinde gözenekleri önlüyor. Yaşlanma karşıtı Hyalu-3 ile cildin 3 katmanına hyaluronik asit inmesini ve dolgunlaşmayı sağlıyor. Lierac onarıcı kompleksi ile (Aslanpençesi-Sarmaşık-Kırkkilit otu) cildi onarıyor ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Pro-kolajen Bakuchiol doğal içeriğiyle ciltte en çok bulunan ve fiberlerce zengin kolajen I sentezini %147 artırarak cildi yeniliyor ve gençlik etkisi veriyor. Doku iyileşmesi mekanizmasından ilham alarak cildi onarıyor, yeniliyor ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Gece ve gündüz kullanımıyla krem-jel kırışıklıklarınızın onarımı için eşsiz bir çözüm kaynağı sunuyor.

 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *