YÜKLENİYOR

Ara

Londra’dan Türkiye’ye 5 saatlik müzik ziyafeti

Paylaş

Yepyeni dijital serilerle sanatseverlere farklı platformlardan ulaşmayı sürdüren Zorlu PSM, Join & Blend’in katkılarıyla Bedük, Gus Emmett ve Thousand Fingers’in performanslarından oluşan beş saatlik müzik ziyafeti ile  8 Ocak’ta Zorlu PSM Youtube kanalında dinleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serileri sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. “PSM Sessions // Join & Blend presents: Bedük, Gus Emmett, Thousand Fingers” ile beş saatlik müzik ziyafeti 8 Ocak’ta Zorlu PSM Youtube kanalında seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Londra’dan Türkiye’ye uzanacak 5 saatlik müzik ziyafeti…

Join & Blend’in katkılarıyla hayata geçirilen seri kapsamında; besteleriyle ve çaldığı setlerle bir müzikal hikâye anlatıcısı olarak kabul edilen Londra merkezli Türk DJ Thousand Fingers,  türleri kusursuz bir şekilde birleştirme tutkusuyla müziğine hayat veren Gus Emmett ve Türkiye’de müzik dünyasına yepyeni bir açılım ve soluk getirerek popüler müzikte kendi kulvarını oluşturan, lokomotif isimlerden biri olan Bedük’ün unutulmaz performansları seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Hem göze hem de kulağa hitap eden 5 saatlik bu unutulmaz performansları kaçırmamak için 8 Ocak Cuma günü saat 20.00’den itibaren Zorlu PSM Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *