YÜKLENİYOR

Ara

Mahalle Okulundan Harvard’a Uzanan Bir Başarı Hikâyesi…

Paylaş

“Dünya Devlerini Yöneten 50 Türk Yönetici” arasında anılan ve üst düzey yöneticiliğinin yanında hayatı da dolu dolu yaşadığına inanan Ebru Dorman’ın yazdığı Hayallerin Ötesinde Yaşamak, Destek Yayınları’ndan çıktı.

Ebru Dorman, hem gençler hem de karar noktasında olan herkes için samimi bir sohbet havasında kaleme aldığı bu kitabı ile bir yandan kılavuz niteliğinde pratik bilgiler verirken, bir yandan da olası zorluklara yönelik harika çözümler sunuyor.

Mahalle ilkokulundan Harvard’a uzanan ilham dolu eğitim yolculuğunu; 17 yılı yurtdışında geçen ve başarılarla dolu 25 yılı aşkın kariyerini; başarılı, mutlu, sağlıklı bir yaşam için tavsiyelerini; girişimcilik ve fırsat eşitliği konularındaki tecrübelerini paylaşıyor.

Kitabın Geliri Darüşşafaka’ya

İnsanın mutlu olmasının en önemli adımlarından birinin başkalarına koşulsuz iyilikte bulunmak olduğu fikriyle, iyiliğin bulaşıcı olduğu ve küçücük bir etkinin büyük sonuçlar doğurabileceği inancıyla kitabın telif gelirini Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlayan Ebru Dorman kitabında hayatımızı güzelleştirmenin yolunun başkalarının hayatını güzelleştirebilmekten geçtiğinin de altını çiziyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *