YÜKLENİYOR

Ara

Makyaj Artistlerinden Sevgililer Günü Makyaj Önerileri

Paylaş

Sokağa çıkma yasakları ve restoranların kapalı olması nedeniyle bu sene 14 Şubat Sevgililer Günü, evlerde kutlanacak. Bu özel günde, evinde de güzelliğinden ödün vermek istemeyenler için Giz Kozmetik Makyaj Artistleri romantik ve fark yaratan kusursuz 14 Şubat makyajının ipuçlarını paylaştı.

İyi bir 14 Şubat Sevgililer Günü makyajı pürüzsüz bir ten ile başlar. Ten makyajına başlamadan önce cildinizi makyaja hazırlayan Isabelle Dupont Prime’n Perfect Smoothing makyaj bazını kullanabilirsiniz. Baz ile makyaja hazır hale getirdiğiniz cildinizi ağır olmayan romantik bir görünüm sağlayan Isabelle Dupont Collagen BB Cream ile pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Isabelle Dupont Illuminating Powder pudra ve Isabelle Dupont Contour Stick ile yüz hatlarınızı belirginleştirerek cilt makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

ÇEKİCİ BAKIŞLARIN SIRRI GÖZLERDE

2021’in trendleri arasında da olan belirgin göz makyajı ve hacimli kirpikler için doğru maskara önerisinde bulunan Giz Kozmetik Makyaj Artistleri, “Bu özel günde hacimli kirpiklerle romantik ve çekici bakışlar elde edebilirsiniz. Isabelle Dupont Reformist Mascara sayesinde hacimli kirpiklerle 14 Şubat Sevgililer Günü ruhunu tüm geceye yayabilirsiniz. Isabelle Dupont Satin Matte Lipcream kullanarak bu özel gecede makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz şeffaf bir parlatıcı ile rujunuzu daha da öne çıkarabilirsiniz.” tüyolarını paylaştı.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *