YÜKLENİYOR

Ara

Makyajınızı çıkarırken, cildinizi tazelemek artık çok kolay!

Paylaş

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, derinlemesine temizlenmiş, sağlıklı bir cildin anahtarını doğal temizleyicileri ile sağlıyor.

İşte yeni yıl makyajınızı çıkarırken aynı zamanda cildinizi de tazeleyebileceğiniz başlıca Jowae ürünleri…

Yüz ve Makyaj Temizleyici Misel Su

Yüzde 94 doğal içeriği ile tüm cilt tiplerinde ve gözlerde kullanıma uygun olan misel su, antioksidan etkili lumifenol ve şakayık çiçeği ile cildi şehir hayatının kirinden ve makyajdan arındırıyor. Gliserin sayesinde cildi derinlemesine temizleyerek tazelenmiş bir cilt sunuyor. Ylang – ylang çiçeğinin zarif notaları, bergamot ve sandal ağacının tazeleyici kokuları ile birleşerek, yenilenmiş yumuşak bir his bırakıyor.

Yüz ve Göz Makyaj Temizleyici Misel Köpük

Yumuşak köpük formu ile cildi ve makyajı derinlemesine temizliyor, ciltte taze bir his bırakıyor. Yüzde 98 doğal formülüyle hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan misel köpük, ciltte bulunan kiri arındırarak cilt dengesini eşitliyor, ışıltılı ve ferah bir görünüm sağlıyor. Sabun kullanılmayan formül gözeneklere dolmuyor.

Yüz ve Makyaj Temizleyici Yağ Bazlı Jel Krem

Yüzde 99 doğal içeriği ile hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan temizleme jeli, suya dayanıklı makyajı temizlerken cildi derinlemesine arındırıyor. Yumuşak dokulu, akışkan jel yapısıyla ciltte ferah bir his bırakıyor. İpeksi jel yapısı cilt ile birleştiğinde yağ hissiyatına dönüşerek cildin katmanlarını arındırıyor. Yağ içerikli olurken cilt gözeneklerine dolmuyor ve tıkanma yaratmıyor.

Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

İçeriğindeki antioksidan etkili lumifenol ile cildi derinlemesine temizlemeye, hint lotusu ekstresi ile cildi arındırmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı oluyor. Jel yapısı, su ile temas ettiğinde köpüğe dönüşerek, cildin her katmanını derinlemesine arındırıyor. Uygulamanın ardından kirden arınmış ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlıyor. Karma ve yağlı ciltlerin kullanımı için uygun olan hafif yapılı jel ciltte hızlı bir şekilde emiliyor ve cildin doğal dengesine kavuşmasını sağlıyor. Mandalina, yasemin ve nane kokuları ile ciltte ferah bir his bırakıyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *