Please assign a menu to the primary menu location under menu

Seyahat

Mandarin Oriental, Bodrum 2021 World Luxury Awards’ta Dört Ödülün Sahibi Oldu

Mandarin Oriental, Bodrum 9 Ekim 2021’de gerçekleştirilen ve uluslararası ölçekte sektörün en prestijli ödüllendiren biri olarak kabul edilen 2021 World Luxury Awards ödül töreninde toplamda dört ödüle layık görüldü.

Mandarin Oriental, Bodrum, hizmet vermeye başladığı 2014 yılından bu yana, sektörün en saygın ödüllerinin sahibi olarak başarısını sürdürüyor. Yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort’ta; birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran oda, daire, süit ve villalar, iki eşsiz kum plajı, dünya mutfaklarından muhteşem lezzetler sunan restoran ve barların yanı sıra, hem ruhu hem vücudu dinlendiren ödüllü The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum bulunuyor.  

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Ersev Demiröz, konuyla ilgili düşüncelerini, “Muhteşem bir ekibin yüksek hizmet kalitesine adanmış özverisinin bu gibi seçkin ödüllerle taçlandırılması bize tarifsiz bir gurur ve mutluluk yaşatıyor. Misafir memnuniyetinde ve deneyiminde üstün çaba göstererek Mandarin Orieantal, Bodrum markasını yaratan tüm ekibime içtenlikle teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki başarılarımız her daim artacak ve Ülkemizi global alanda en üst düzeyde temsil etmeye devam edeceğiz.” sözleriyle dile getirdi. 

2021 World Luxury Awards’da Mandarin Oriental, Bodrum’un aldığı ödüller:

Mandarin Oriental, Bodrum
Türkiye’deki En İyi Lüks Düğün Destinasyonu

The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum
Bölgesel Seviyede En İyi Lüks Resort Spa’sı

Blue Beach Club & Bar
Türkiye’deki En İyi Akdeniz Mutfağı

Mandarin Bar
Avrupa’daki En İyi Eşsiz Lüks Deneyim

2006 yılında kurulan World Luxury Hotel Awards, lüks otel endüstrisindeki başarının zirvesi olarak kabul ediliyor ve uluslararası bilinirlik, güven ve statüyü beraberinde getiriyor. Her yıl ödül alan lüks oteller 300 binden fazla gezginin oyuyla belirleniyor.