Please assign a menu to the primary menu location under menu

GastronomiKeşfet

Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul Anneler Günü’nde Unutulmaz Deneyimler Sunuyor

Nefes kesici İstanbul Boğazı manzarasına sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, yılın en anlamlı günlerinden biri olan Anneler Günü’nde annenizi şımartacağınız ve beraber güzel anılar biriktireceğiniz deneyimler sunuyor. 

İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan ve iki köprüyü de kapsayan eşsiz manzarasıyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, birbirinden eşsiz lezzetler sunan brunchı ve şehrin en kapsamlı spası ile Anneler Günü’nde keyifli bir gün geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor. 

İstanbul Boğazı’nın kıyısındaki eşsiz lezzetler

Nefes kesici panoramik manzarasıyla İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan, lüks ve şık bir tasarıma sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Anneler Günü Brunch’ında zengin menüsü, eşsiz lezzetleri ve keyifli atmosferi ile misafirlerini ağırlayacak. 11:30 – 15:00 saatleri arasında düzenlenecek olan brunchta deniz ürünlerinden tatlı istasyonlarına, canlı istasyonlardan şarküterilere, mezelerden dünya mutfağına birbirinden eşsiz lezzetleri bir arada sunuluyor. Somon wellington, risotto, ve sushi çeşitleri öne çıkarken özel olarak hazırlanan kokteyller Pazar keyfinize eşlik ediyor.

Annelere benzersiz bir SPA deneyimi

Bu Anneler Günü’nde Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un muhteşem manzarası eşliğinde anneniz ile birlikte yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız benzersiz bir Spa deneyimi hediye etmek için şimdiden yerinizi ayırtın. 3500 metrekarelik bir alana yayılan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul geniş iç bahçesi, ambiyansıyla göz kamaştıran lüks vahası ve kapsamlı bakım seçenekleriyle Anneler Günü’nde annelere benzersiz bir hediye alternatifi olacak. Ayrıca Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul bu anlamlı güne özel olarak 6 -15 Mayıs tarihleri arasında anne ve kızlarına tüm bakımlarda geçerli %25 indirim de sağlayacak.