Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetSeyahat

Mandarin Oriental Bosphorus Yeni Yılı Muhteşem Atmosferi ve Efsanevi Hizmetleri ile Karşılıyor!

İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, 200 metre Boğaz cephesi, asırlık Naile Sultan Korusu ve tarihi Kuruçeşme sokaklarıyla çevrili eşsiz konumunda yeni yıla merhaba demek için gün sayıyor!

 İstanbul’un tarihi yalı ve saraylarından esinlenmiş göz alıcı mimarisi ve sofistike tasarımını ışıltılı süslemelerle donatarak 2022’nin gelişini büyülü bir atmosferde kutlayan otel, Boğaz’a nazır muhteşem restoranı Bosphorus Lounge’da, 31 Aralık akşamı 21:00’dan 02:00’a kadar sürecek Yeni Yıl Akşam Yemeği organizasyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Mandarin Oriental, Bodrum ve Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Executive Chef’i Fabio Brambilla’nın ‘amuse bouche’, başlangıç ve makarna tabakları ile balık, et ve tatlıdan oluşan enfes a la carte menünün yanı sıra, canlı pişirme istasyonlarından geleneksel Hindi, Parmesan Tekerinde Porçini Mantarlı Risotto ve Crepe Suzette lezzetlerinin de servis edileceği mekanda, konuklar Boğaz’a nazır muhteşem bir ortamda DJ performansı eşliğinde yeni yılı karşılamanın ayrıcalığını yaşayacak.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da yeni yıl kutlamaları bununla da sınırlı kalmıyor. Bosphorus Lounge’ın efsanevi Çay Saati, 6 Aralık 2021 itibarıyla bir ay boyunca haftanın her günü 14:00-19:00 saatleri arasında yeni yıl konseptiyle taçlanıyor. The Mandarin Cake Shop, şık kutularındaki kutlama lezzetleri ve birbirinden özel hediyelerle zenginleştirilmiş Yeni Yıl sepetini, sevdiklerine tatlı sürprizler yapmak isteyenlerle buluşturuyor. Novikov Istanbul ise lüks ve üst düzey hizmeti bir araya getirdiği etkileyici ambiyasında 31 Aralık akşamı, Asya ve İtalyan mutfaklarından mükemmel lezzetlerle paylaşımlı tabaklar şeklinde hazırlanacak özel Yılbaşı Akşam Yemeği Menüsü ve Royal Akşam Yemeği Menüsü’nü DJ performansı eşliğinde sunacak.

1 Ocak Salı günü 11:00-15:00 saatleri arasında ise Novikov Istanbul, büyüleyici Boğaz manzarasına nazır en sevilen kutlama lezzetlerini servis edeceği muhteşem bir Yeni Yıl Brunch’ına ev sahipliği yapacak.

Mandarin Oriental’ın Asya sıcaklığıyla bütünleşen efsanevi hizmetleri, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un şehrin kalbindeki resort atmosferinde yeni yılı benzersiz bir gastronomi deneyimi ile karşılamak isteyen misafirlerini bekliyor!