Please assign a menu to the primary menu location under menu

Keşfet

Mayıs ayı The Populist’te Doludizgin Eğlencenin Ayı Olacak

Yazın motive eden enerjisini hissetmeye başladığımız Mayıs ayı, The Populist’te doludizgin eğlenceye ev sahipliği yapacak. Yapı Kredi bomontiada ve Galataport İstanbul’da her günü kesintisiz eğlencenin yaşanacağı Mayıs ayına The Populist’in sevilen DJ performansları, festivaller ve açılışlar damga vuracak. Ayın en özel günü olan Anneler Günü’nde kadın DJ’ler Esma Ertel ve Senem Beşer pikapların başına geçerek sevilen kadın müzisyenlerin hit şarkılarına The Populist’te hayat verecek.

Şehrin eğlence hayatına yön veren The Populist, birbirinden keyifli etkinlikleriyle Mayıs ayında da misafirlerini ağırlamaya devam edecek. Yapı Kredi bomontiada ve şehrin yeni mahallesi Galataport İstanbul The Populist’te bir eğlence klasiğine dönüşen DJ performanslarına bu ay, festivaller, açılışlar ve özel etkinlikler eşlik edecek. Farklı konseptlerdeki etkinliklerin ilki Mayıs ayının en özel günü olan 8 Mayıs Anneler Günü Yapı Kredi bomontiada The Populist’te gerçekleşecek.  Başarılı kadın DJ’ler Esma Ertel ve Senem Beşer, nefes kesen performanslarıyla müzikseverlerle bir araya geleceği Anneler Günü’nde dinleyenlerin gönüllerine taht kuran kadın müzisyenlerin plaklarını çalacak.  

The Populist DJ’leri Babylon Soundgarden’da çalacak

Heyecanla beklenen Babylon Soundgarden bu yıl 28-29 Mayıs tarihlerinde Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleşecek. Festivalde The Populist’in sevilen DJ’leri Murat Beşer, Levent Şen, Ras Memo, Da Frogg ve Kiwi festival coşkusunu ikiye katlayarak müzikseverlere unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak.   

Plak günlerinin Mayıs ayı konuğu deneyimli müzik yazarı Murat Meriç

“Plak ve Kültürü” başlıklı workshop serisi 15 Mayıs Pazar günü “Plaklardaki Memleket Tarihi 2” temasıyla 8’inci kez gerçekleştirilecek. Müzik yazarı ve DJ Murat Beşer bu bölümde müzik yazarı ve araştırmacısı Murat Meriç’i ağırlayacak.  Meriç sohbet aralarında konuyu örnekleyen plaklar çalacak ve hikâyelerini anlatacak. Workshop sonrasında Murat Beşer pikapların başına geçerek 70-80-90’lı yılların eğlenceli hit parçalarından oluşan setini çalacak. 15 Mayıs Pazar günü 15:00 – 16:30 saatlerinde gerçekleşecek etkinliği şimdiden ajandanıza not edin.