YÜKLENİYOR

Ara

METT Hotel’den Cabana Tatili!

Paylaş

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, tepeden Ege’ye bakan muhteşem manzaralı, havuzlu cabana’larında, tamamen kişiye özel hizmetlerle donanmış bir tatil günü sunuyor… 

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alarak Bodrum’da yaz başında açılan METT Hotel & Beach Resort Bodrum, önünde apansız uzanan Ege manzarası ve kristal berraklığındaki sularına demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunuyor.

Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan METT Bodrum, deneyimin kalbinde yer alan restoran ve klüplerinin yanı sıra, deniz kenarında geçirilen bir günü yeniden tanımlayan “beach” ve “cabana” konseptleriyle de dikkatleri çekiyor. 

Otelin tam karşıdan Haremtan Koyu’na bakan en muhteşem noktalarından birinde bulunan ve Bodrum’un en iyisi olan havuzlu kabanalar, konukların günü Ege Denizi manzarasına karşı keyif içinde geçirmesi için tasarlandı. Gün içinde dostlarınızla parti vermek, akşam romantik bir yemek yemek veya sadece gün boyu kendinizi şımartmak için bir kabana ayırtabilir, özel DJ, “butler” servisi veya spa terapisi gibi ek METT hizmetlerini de kendi özel alanınızda alabilirsiniz.

Aile ve dostların kendi içlerinde sosyalleşebileceği, kalabalıklara karışmadan kendi özel alanlarında harika bir manzaraya karşı telaşsız METT hizmetinin tadını çıkardığı özel bir gün için, farklı kişi sayılarına uygun küçüklü büyüklü 4 cabanadan birini rezerve edebilirsiniz. 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *