Please assign a menu to the primary menu location under menu

Genel

MSA Fonksiyonel Mutfak Workshop’ları ile Karşınızda!

Türkiye’nin en kapsamlı yiyecek-içecek eğitim merkezi olan MSA, farklı ilgi alanları ve beslenme tarzlarına uygun olarak hazırladığı workshop’larına yepyeni bir kategori ekledi. MSA Fonksiyonel Mutfak workshop’ları; tazeliğini ve özünü kaybetmeden hem lezzetli hem de bedene ve zihne faydalı tariflere dönüşen gıdaların keşfedilebileceği, çeşitli beslenme prensiplerine göre tasarlanan menülerin uygulanabileceği, mutfak becerilerini geliştirip farklı hazırlama tekniklerinin öğrenilebileceği yepyeni bir deneyim alanı olarak mutfak tutkunlarıyla buluşuyor!

Hali hazırda son derece kapsamlı 12 haftalık bir Fonksiyonel Beslenme Mutfak eğitimi sunan MSA, şimdi de günlük olarak gerçekleştirilecek, çeşitli beslenme prensiplerine göre tasarlanan içerikleri kapsayan Fonksiyonel Mutfak workshopları ile mutfak tutkunlarına bir müjde daha veriyor! Mayıs ve haziran ayında gerçekleştirilecek Ketojenik ve Ketojenik-2 workshop’ları ile mutfak becerilerinizi geliştirirken fonksiyonel mutfağı MSA ile keşfedeceksiniz.

Ketojenik yemek alternatifleri ile leziz menüler

Düşük karbonhidratlı beslenmeyi tercih edenlerin uyguladığı ketojenik diyetlere özel menülerin MSA şefleri eşliğinde hazırlanacağı bu workshop’larda, ketojenik yemek alternatiflerini öğrenirken aynı zamanda fonksiyonel mutfak prensiplerine uygun bir şekilde malzeme kullanımını da keşfedeceksiniz. Böylece hem mutfak becerilerinizi geliştirecek hem de bundan sonra fonksiyonel besinleri ketojenik prensiplere uygun, doğru tekniklerle bir araya getirip farklı lezzetler hazırlamayı öğreneceksiniz.