YÜKLENİYOR

Ara

Murat Murathanoğlu “Salondaki En Kötü Koltuk”u Anlatıyor!

Paylaş

Boyner, Can Yayınları iş birliğiyle gerçekleştirdiği online okur – yazar buluşmalarında bu hafta Türkiye’de basketbol medyasının kurucularından bir ismi ağırlamaya hazırlanıyor.

Kendi yaşam öyküsünden derlediği, Türkiye’de basketbolun ve medyanın yakın geçmişine ışık tutan anılarıyla “Salondaki En Kötü Koltuk” kitabının yazarı Murat Murathanoğlu, Tanem Sivar moderatörlüğünde 30 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’de Boyner Instagram canlı yayınında sevenleriyle buluşuyor.

Basketbol severlerin bugüne dek binlerce saat sesini dinlediği ve tüm hayatını basketbola adayan Murathanoğlu “Salondaki En Kötü Koltuk” adlı kitabında Chicago’da geçirdiği çocukluk ve gençliğinden şans eseri Aydan Siyavuş’la beraber çalışmaya başlamasına, İsmet Badem’le inanılmaz maceralarından Amerikan televizyonunda Türkçe maç anlatmasına, keşfettiği yıldız basketbolculardan Türk medyasının değişen ikliminde başına gelenlere uzanan anılarına yer veriyor. Bu anılara ise Petar Naumoski’den Efe Aydan’a, Aydan Siyavuş’tan Aydın Örs’e Yalçın Granit’ten Turgay Demirel’e, Hidayet Türkoğlu’ndan Mehmet Okur’a, Kobe Bryant’tan Shaquille O’Neal’a varan Türkiye ve dünya basketbolunun en önemli isimleri eşlik ediyor.

Yıllardır herkesin maçları salondaki en güzel koltuktan izlediğini düşündüğü Murat Murathanoğlu, maçları neden en kötü koltuktan izlediğini Boyner’in online söyleşisi ile aralayacak.

Murat Murathanoğlu’nun katılacağı söyleşi, 30 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’da Boyner’in www.instagram.com/Boyner/ hesabından canlı yayınlanacak.

 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *