YÜKLENİYOR

Ara

Paylaş

Netflix, orijinal dizisi Fate: The Winx Saga’nın ikinci sezonuyla maceralarına kaldığı yerden devam edecek. İkinci sezonda Abigail Cowen; Bloom, Hannah van der Westhuysen; Stella, Precious Mustapha; Aisha, Eliot Salt; Terra ve Elisha Applebaum da Musa rolüne geri dönecek.

Brian Young (The Vampire Diaries) ikinci sezonda dizi sorumlusu ve yürütücü yardımcı olarak geri dönüyor. Brian Young ile birlikte Archery Pictures’dan (Riviera, The State) Judy Counihan, Kris Thykier ile Rainbow’dan Cristiana Buzzelli ve Joanne Lee de yürütücü yapımcı olarak ikinci sezona devam edecek. Archery Pictures Production’ın Rainbow ile birlikte hazırladığı dizinin ikinci sezonu, birer saatlik sekiz bölümden oluşacak.

Alfea’ya kimlerin geleceğini asla bilemezsiniz

Dizi sorumlusu Brian Young, ikinci sezon için heyecanını şu sözlerle paylaştı: “İlk sezondaki altı bölüm, içinde güçlü perilerin yaşadığı bu son derece zengin dünyanın kapılarını araladı. Bloom’un hikayesi gelişmeye devam ederken Aisha, Stella, Terra ve Musa hakkında daha fazla şey öğreneceğiniz için sabırsızlanıyorum! Yeni dönemde Alfea’da kimlerin geleceğini asla bilemezsiniz…”

Winx Club’ın yaratıcısı, Rainbow Group’un kurucusu ve CEO’su Iginio Straffi dizi hakkında şöyle konuştu: “Winx’in gerçek oyuncularla çekilen uyarlaması izleyiciyle çizgi filmde olduğu gibi bir bağ kuruyor. Yıllar geçtikçe global bir fenomen haline gelen Winx’te milyonlarca hayran diziyi içtenlikle takip etti. Bu destekleri sayesinde ‘Fate: The Winx Saga’ dünya çapında büyük bir başarı yakaladı. Dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından merakla beklenen dizinin ikinci sezonu Netflix’te başlayacak.”

Fate: The Winx Saga Hakkında

Fate: The Winx Saga, öbür dünyada Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmelidir. Brian Young’ın (The Vampire Diaries) yaratıcılığını üstlendiği Fate: The Winx Saga Iginio Straffi imzalı, İtalya yapımı Winx Club çizgi filminin gerçek oyuncularla çekilen bir uyarlaması.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *