Please assign a menu to the primary menu location under menu

EdebiyatKitap

Nevşah Fidan Karamehmet’den Ustalar Sınıfı

Nefes ve davranış bilimleri uzmanı, eğitmen, yazar Nevşah Fidan Karamehmet’in yazdığı yeni kitabı “Ustalar Sınıfı Destek Yayınları’ndan çıktı.

Bu kitap hayatın her alanında ustalaşmak yolunda adım atmak isteyenler için değerli bir ilk adım. Ustalık, bilinç seviyesinin gelişmesi ile ilgili bir kavramdır ve usta seviyesinde bir zihin, hayatın bütün alanlarında olması gerekeni çabasızca inşa edebilir.

ARKA KAPAK YAZISI

Çabayla ve mücadeleyle geçmiş bir hayat, ziyan edilmiş bir hayattır. Ustalıkla yaşanamamıştır. Hakkı teslim edilememiştir. Yaşam deneyiminde kıymetli olan çaba ve mücadele değildir, eylemdir.

Gerçek bir usta, hayatını çabalayarak ve mücadele ederek geçirmez, her şeyi zihniyle yönetir. Ustalık, bir bilinç seviyesidir. Hayatı üst seviyede yaşamak istiyorsanız, bunun ancak usta bilinciyle mümkün olabileceğini kabul etmelisiniz. Varlıklı, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için eğitmeniz gereken ilk ve tek alan bilinç seviyenizdir.

Gerçek bir usta, duygularının efendisidir. Duygusal inişleri çıkışları yoktur. Başına gelenlerle ya da maruz kaldığı deneyimlerle duygudan duyguya savrulmaz.

Gerçek bir usta para kazanmanın peşinde koşmaz, servet yönetir. Gerçek bir usta iyileşmek için mücadele etmez, sağlıklı yaşamasını bilir. Gerçek bir usta aşkta kaybetmez. Bu kitap, zihninde ustalaşmak isteyenler için etkili ve nitelikli bir başlangıçtır. Ustalık yolunda yapmak ve olmak gerekenlerin temel prensiplerini içeren USTALAR SINIFI kitleler için değil, hazır olanlar içindir.