Please assign a menu to the primary menu location under menu

EdebiyatKitap

Niyetlerin Dönüştürücü Şifasına ve Mucizelerine Hazır mısınız?

Spiritüel enerji uzmanı Özlem Dalkılıç’ın yazdığı “Niyet Ettim”, Destek Yayınları’ndan çıktı.

Bedenimize, kalbimize ne kadar değer veriyoruz? Kendimizi ne kadar seviyoruz? Kendimizle ne kadar barışığız? Kendimizi yeterli görüyor muyuz yoksa korkular yüreğimizi mi sarmış?

Gen bağlarımızdan, anne baba karmalarımızdan nasıl kurtulacağız?

Kaygılarımızı, bilinçaltımıza yerleşmiş ve şu andaki ilişkimizde yol almamıza ve mutlu olmamıza engel olan, mutlu bir ilişkiyi hayatımıza çekmemize ya da mutlu bir ilişkiyi devam ettirmemize engel olan korku kalıplarımızı nasıl dönüştüreceğiz?

Özlem Dalkılıç yeni kitabı Niyet Ettim ile bunlar ve benzeri sorunların her birine şifa olacak niyetleri incelikle aktarıyor.

“Bedenimize sağlıklı beslenmeyi öğretmek gibi zihnimize de sağlıklı ve sevgi dolu düşünmeyi öğretmek en önemli niyetlerin içindedir” diyen Özlem Dalkılıç bu kitabıyla okurlarına yaşamın her alanındaki olumsuzlukları değiştirebilecek niyetleri anlatıyor.

Kitapta yer alan çalışmaları tekrar tekrar yaptıkça korkularınızın, kaygılarınızın zihninizdeki izlerinden kurtulacak ve hayat yolculuğunuzun şifasına katkıda bulunacaksınız.

Arka Kapak Yazısı

“AMELLERİN MÜKÂFATI NİYETLERE GÖREDİR…”

“Niyetler hasıl olurken, kalbimizdeki sarmaşıkları, acıları temizlemek, kilitlediğimiz kapıları açabilmek, kabul etmek, izin vermek; sevginin, sevilmenin, hak ettiklerimizin, layık olduklarımızın hissine ve hazzına varmak, bu duygularla barışmak, dönüştürmek temel unsurlardan biri.”

Unutmayın, elinizdeki kitap bir kerede okuyup bitireceğiniz bir eser değil!

Her gün gözlerinizi kapatıp bir niyet seçeceksiniz, her gün bu kitapla beraber yeniden doğacaksınız, her gün gülümseyerek yeniden başlayacaksınız. Zor günlerinizde yüreğiniz her daraldığında bu kitaptan bir sayfaya sarılacaksınız.

Şu an yaşamınızın hangi noktasında olursanız olun, o noktaya huzur ve sevgi katmak, yorgunluklarınızı kenara koymak ve şimdiye kadar yaptığınız bütün çalışmaların meyvelerini toplamak için, taş ustaları gibi taşı kırmak üzere son çekiç darbelerini indireceğiniz niyetlerle, bulutların arasından doğan güneşi izleyeceksiniz.

Evet, bu kitap başucunuzda yoldaşınız olacak, “Bugün bana ne mesaj gelmiş?”, “Bugün neyi hatırlamam gerekiyor?”, “Bugün neyi şifalamam gerekiyor?” diyecek, gözlerinizi kapatacak ve kalbinizin sesinin size ne söylediğini öğreneceksiniz.

Niyetleriniz hasıl, yolunuz ışık olsun.