YÜKLENİYOR

Ara

OGX ürünleri ile saçlarınızı yeni yıla hazırlayın!

Paylaş

Paraben ve sülfat içermeyen benzersiz egzotik içeriklere sahip OGX ürünleri; bakım, şekillendirme, koruma, onarma ve saç diplerine uygun özel saç ürün serileriyle; saça ihtiyacı olan her şeyi veriyor. Hacim verici Bambu Fiber-full da böyle bir ürün. İçeriğinde kullanılan bambu proteinleri ve soya proteinleri ile güçlendirilen formülü sayesinde cesur ve dolgun görünümlü saçlara kavuşmanızı sağlıyor. İşte bu yüzden de yeni yıl yaklaşıp yeni kararlar almaya başlamışken hacimli saçlara sahip olmanızı, yılbaşı programı yaparken saçlarınızla da dikkatleri üzerinize toplamaya yardımcı oluyor. Nasıl mı?

OGX, hacim verici Bambu Fiber-Full serisi ile bambunun liflerini saç bakım ürününde kullanarak yararını göstermiş oluyor. Cildin bağdokuları için gerekli bir madde olan silikayı bolca içeren bambu bitkisi saç tellerinin güçlenmesine katkıda bulunurken; yine içeriğinde kullanılan soya proteini, yağ asitleri ile dolu olduğu için saçların daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak olmasını sağlıyor.

Sizde yeni yıla dolgun, parlak ve güçlü saçlarla girmeye karar verdiyseniz OGX Bambu Fiber-Full ile saçlarınıza hak ettiği ilgi ve bakımı göstermenin tam zamanı.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *