Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Old Spice Stickleri ile Kış Boyu Esanslı Ol!

Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası Old Spice, stick deodorantlarıyla kış aylarında da Esanslı Erkeklerin her anına eşlik ediyor. Captain, Whitewater, Ultra Defence, Booster ve Wolfthorn serilerinde bulunan stick deodorantlar eşsiz kokularıyla her esaslı erkeğin tarzına uygun ürünü sunuyor.

Kış aylarının gelmesi ve havaların soğumasıyla, kışlık kıyafetler dolaplardaki yerini aldı. Kalın kıyafetler ve montlar ile hareket halindeyken terleme kaçınılmaz oluyor ve beraberinde ter kokusu meydana gelebiliyor. Old Spice, kış mevsiminde yaşanılan bu sorunu, eşsiz ve kalıcı kokulara sahip stick deodorantları ile sizi yarı yolda bırakmadan hallediyor.

Old Spice stick deodorantlar, Old Spice Roll On deodorantları ile kıyaslandığında geniş başlıkları sayesinde daha kolay ve konforlu bir kullanım deneyimi sunarken sürüldüğünde ıslak his bırakmadan esanslı bir güne kuru başlamanıza yardımcı oluyor. Captain, Whitewater, Ultra Defence, Booster ve Wolfthorn serilerinde her esanslı erkeğe uygun farklı kokuda bir stick deodorant bulunuyor. 

Kendine Özel Esansını Bulma Zamanı

Boğazdan kılavuzsuz geçen kaptanların kokusu Captain serisinde bulunan stick deodorant misket limonu, bergamot ve ananas kokularıyla ferahlık sağlıyor. Okyanusta boy verenlerin kokusu Whitewater serisindeki stick deodorant fesleğen ve bergamotun ferahlığını taşıyor. Eşsiz ve kalıcı kokusuyla gün boyu güzel kokmanıza yardımcı olan ve Dermatolojik olarak test edilen Ultra Defence stick deodorant, tere karşı güçlü, cilde karşı nazik oluyor.

Booster serisinde yer alan stick deodorant, misket ve Thai limonu, gevrek elma, sedir tonları ile 48 Saat oyun kuruluğu sağlıyor. Ter kokusundan uzak, sonuna kadar mücadele eden esanslı erkekler, oyunun keyfini çıkararak kazanmaya bir adım daha yaklaşıyor. 

Kokusunu belli etmeyi seven avcı kurtların favorisi Wolfthorn stick deodorant; portakal, mandalina, çarkıfelek meyvesi, ananas, mango ve greyfurt özleriyle zenginleştirildi. Alışılmışın dışındaki kokusu Wolfthorn erkek bakımına yeni bir soluk getiriyor.