YÜKLENİYOR

Ara

Parfümden Sonsuzluğa: Prodigieux Absolu de parfum

Paylaş

2012 yılını hatırlıyor musunuz? NUXE’ün kurucusu Aliza Jabès 2012 yılında ünlü parfümör Serge Majoullier ile birlikte alışılmışın dışında bir koku çalışmasına imza attı. NUXE’un ikonik ürünlerinden Huile Prodigieuse’den ilham alan kokusuyla tüm kadınlarda aynı etkiyi yaratacak bir parfüme hayat verdi. Bu tersten gidilerek yaratılan tasarım bir başarı hikayesine dönüştü ve 6 yıl sonra Prodigieux le parfüm kendi parfüm kategorisinde 1 numara oldu. Parfümün hayranları ise sıcak kumların bronzlaşmış ten üzerinde dağılmasını anımsatan eşsiz ve bağımlılık yapan bu kokuya bayılıyorlar.

Prodigieux ile parfüm, bütün sihrini geliştirilen yeni yağ dokusuyla cilde hapsederken geriye daha yoğun ve çekici bir koku bırakıyor. Duyusal, sıcak ve sizi saracak bir koku: Güneşin kokusunu turunçgil dokunuşlarıyla, çiçek özleriyle ve kumun yüksek mineral içeren yapısıyla cildinize hapsediyor.

Bu koku, tarihte yeni bir sayfa açıyor ve Prodigieux ile parfüm severler için NUXE bu yıl aynı kokuya yeni bir yorum katarak Prodigieux Absolu de parfum’ü sunuyor.

%25 parfüm konsantresi ile daha yoğun bir duyusal deneyim sunuyor. Kokunun ustası, parfümün köklerine inerek bitkisel kaynaklı yağların temelinde cesur ve dikkat çekici bir koku yaratıyor ve böylece duysallığın sınırlarını zorluyor. Koku ciltte uzun süre kalıcı bir etki yaratıyor.

 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *