YÜKLENİYOR

Ara

Penti Bikini Festivali Başlıyor!

Paylaş

Şimdi Penti ile festival zamanı! Doğa ile yeniden buluşmak, dinlenmek, eğlenmek ve rahatlamak… Yaz, artık bizimle ve tabii ki Penti de!  Plaj modasında trendlerin öncüsü olan Penti, ‘Bikini Festivali’ni başlatıyor; 4-9 Haziran tarihleri arasında tüm plaj ürünlerinde geçerli ‘2 al 1 öde’ kampanyası sizi bekliyor.

Doğadan ilham aldığı yeni koleksiyonuyla özlenen yazı taçlandıran Penti, her yaş ve tarzın bir parçası olacak, tatili festivale çevirecek tasarımlar sunuyor. Aksesuarlarla ve plaj kıyafetleriyle de tatilde ihtiyaç olan her şeyi bir arada sunan Penti, şimdiden herkese iyi tatiller diliyor. 

Bu yaz 8 farklı tema sunan Penti Plaj Koleksiyonu; gün batımının renklerinden ilham alan, turuncuyu, kiremiti, sıcacık toprak rengini, yosun yeşilini minimal ve zarif çizgilerle bir araya getiren Earthy ve Midnight Sun teması, temiz havayı hissettirecek, mavinin tüm tonlarıyla dans eden ve çizgilerin mükemmel karışımıyla karşımıza çıkan Fresh Summer teması, doğadaki soft renklerle doğal güzelliğe eşlik eden Soft Natural teması, tropikal renklerle özgür ruhlara seslenen Tropic teması, yaza yakışan neonları sportif kesimlerle bir araya getiren Soft Neon, ilhamını ruha dokunan leylak çiçeklerinden alan Lilac teması ve vazgeçilmez siyahı odağına alan Fresh in Dark’tan oluşuyor. 

8 farklı temanın yanı sıra; bakir koyları yansıtan ve her sene merakla beklenen özel Formentera koleksiyonunucesur Ma Vie Privee koleksiyonunu genç, dinamik BU4U koleksiyonunu ve olmazsa olmaz Bride koleksiyonunu da unutmayan Penti, bu yaz sahil kıyısında bambaşka hikayelere imza atmaya hazır. 

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *