Please assign a menu to the primary menu location under menu

Kitap

Pervin’in Bahçesinden Güzellik İksirleri

Biyolog ve Kozmetolog Pervin Bulgak’ın, dört nesil aile büyüklerinden miras aldığı kadim bilgileri, akademik ve mesleki birikimi ile bir araya getirerek kaleme aldığı Pervin’in Bahçesinden Güzellik İksirleri kitabı 29 Temmuz tarihinde Pika Yayın etiketiyle raflarda yerini alıyor. Bulgak, Pervin’in Bahçesinde birbirinden özel 143 güzellik, bakım ve sağlık iksirini samimiyetle okurları ile paylaşıyor.

Uzun yıllardır televizyon, radyo ve dijital platformlarda, güzellik ve bakım konularında uzman olarak programlar yapan Biyolog ve Kozmetolog Pervin Bulgak’ın üçüncü kitabı Pervin’in Bahçesinden Güzellik İksirleri, 29 Temmuz tarihinde raflarda yerini alıyor. 

Pervin Bulgak, aile kökenlerinden gelen kişisel hikâyesi ile bütünleştirdiği güzellik, bakım ve sağlık reçetelerini samimi ve akıcı bir dille okurları ile paylaşıyor. Bulgak’ın cildimiz ve bedenimiz için bakım tariflerinin yanı sıra kendi başucu formüllerini de aktardığı kitabı Pervin’in Bahçesinden Güzellik İksirleri, mekânlarda temizlik için doğal formülleri ve evcil hayvan dostlarımız için önerileri de içeren 143 reçetelik kapsamlı bir rehber.

Estetik ve renkli illüstrasyonlarıyla da dikkat çeken kitabın sonunda, doğanın armağanı şifalı malzemelerin pratik bir kullanım rehberi olan bitki koleksiyonu (herbalium) ve tarif listesi bizi karşılıyor. Görsel şölenin yanında, metinde okurla güçlü bir bağ kuran Bulgak’ın kitabı, doğal ve sağlıklı bakım yolculuğumuzda başucumuzda yerini alacak.

Pervin’in bahçesinde özel bakım tarifleri, peelingler, kremler, tonikler ve şifa içeren içeceklerle doğal sağlık ve bakım yolculuğu 29 Temmuz tarihinde okurları ile buluşmayı bekliyor.