YÜKLENİYOR

Ara

Peter H. Reynolds Türk Okurlarıyla Buluşuyor

Paylaş

Ünlü yazar Peter H. Reynolds, Dünya Nokta Günü kutlamaları kapsamında Türk okurlarıyla bir araya gelecek. Altın Kitaplar Akademi çatısı altında, Dr. Nilay Yılmaz’ın moderatörlüğünde eşzamanlı çeviriyle gerçekleşecek çevrimiçi atölye çalışmasında katılımcılar Peter H. Reynolds imzalı katılım sertifikası almaya hak kazanacak.

Peter H. Reynolds’ın Nokta isimli kitabının resmi yayın tarihi “15 Eylül”, 2009 yılından beri Dünya Nokta Günü olarak kutlanıyor. Eğitimci Terry Shay’ın kendi okulunda ve meslektaşları arasında başlattığı nokta hareketi kısa zamanda pek çok ülkeye yayıldı. Bu hareket cesaret, yaratıcılık ve kendini ifade temalarını vurguluyor.

Dünya Nokta Günü kutlamaları kapsamında 18 Eylül Cumartesi akşamı saat 20:00’de Zoom üzerinden eşzamanlı çeviri ile gerçekleşecek atölye çalışmasında katılımcılar Peter H. Reynolds imzalı katılım sertifikası almaya hak kazanacak. Sınırlı sayıda kontenjanı bulunan bu etkinliğe katılım sağlayamayanlar yayını orijinal dilinde Altın Kitaplar Akademi YouTube kanalından canlı olarak izleyebilecek.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *