YÜKLENİYOR

Ara

Phyto Detoks Etkili Arındıcı Saç Bakım Rutini Phytodetox’u Sunar

Paylaş

Her türlü dış etkenden, hava kirliliğinden, saç şekillendirme ürünlerinden kaynaklı cansızlaşarak ışıltısını kaybeden, ağırlaşan ve matlaşan saçlar için geliştirilen PhytoDetox aktif bitkisel formülleri ile saç tellerinize ve saç derisine derinlemesine tazelenme ve arınma vaat ediyor.

Phytodetox Şampuan Öncesi Arındırıcı Maske

Detoks etkili bakım serisinin ilk adımı olan Şampuan Öncesi Arındırıcı Maske, saç derinizi içeriğinde bulunan okaliptüs esansiyeli ile derinlemesine arındırıyor, ghassaoul kili ile saç tellerine temizleyici etki sunuyor. Saç kökleri için ışıltılı sağlayan maske, hacim kazandıran tazeleyici bakım ile güçlü, sağlıklı, canlı saçlara kavuşacaksınız. Haftada bir kez kuru saç derisine uygulanan maske, sonrasında Phytodetox Canlandırıcı Şampuan ile kullanıma uygun.

Phytodetox Canlandırıcı Şampuan

Saçın mat görünmesine neden olan birikmiş dış etkenleri arındırarak saça zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlayan Canlandırıcı Şampuan daha hafif ve hacimli görünen saçlara kavuşmanızı sağlıyor. İçeriğinde bulunan aktif hamamelis ve sarı karaton antioksidan etkisi sunarken, adaçayı ve papatya yatıştırıcı etki ile yumuşak ve ipeksi saçlara kavuşturuyor. Haftada 1-2 kez nemli saça uygulanan şampuan parfümsüz yapısı ile herkesin kullanımına uygun.

Phytodetox Koku Giderici Sprey

Detoks rutinin son adımı olan Koku Giderici Sprey saçınızı eşsiz bir şekilde canlandırıyor ve tazeleyici ferahlatıcı etki sunuyor. İçeriğinde bulunan enerji verici C-vitamini deposu kumkuat hem antioksidan etkisi sağlıyor hem de kötü kokunun saçınızdan gitmesine yardımcı oluyor. Hafif, şeffaf yapılı formülü saçı matlaştırmadan ferahlatırken, yağsız yapısı saçınıza %100 canlılık ve hacim veriyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *