Please assign a menu to the primary menu location under menu

Anne ve Çocuk

Playland Eğlence Tırı’nın İlk Durağı Bilecik Bozüyük!

AVM ve eğlence alanlarına gidemeyen çocuklara ulaşmak için ‘‘Eğlenmek her çocuğun hakkı’’ sloganı ile yola çıkan Playland “Eğlence Tır”ı, 2 – 3 Nisan tarihlerinde ilk durağı olan Bilecik Bozüyük’te çocuklarla buluşuyor.

Çocukların kendi aralarında ve aileleriyle birlikte hem eğlenerek, hem de öğrenerek oynaya bilecekleri oyun alanlarını  “Eğlence Tır”ı ile yola çıkaran Playland2 – 3 Nisan tarihlerinde Bilecik Bozüyük’te olacak.

Playland Kurucu Ortağı ve CEO’su Seydi Taş; ‘‘Bu sosyal sorumluluk projesiyle pandemi sürecinde eğlenceden uzak kalan herkese sosyal fayda sağlamayı hedefliyoruz. Yaptığımız sosyal sorumluluk projelerimizin temel odağı, topluma eşit olanaklarla eğlence hizmeti sunarak, tüm çocuklarımızın eğlenceden daha fazla faydalanabilecekleri bir hayata dahil olabilmelerini sağlamak. Playland “Eğlence Tır”ımız ile 3 ay boyunca 30 ilimizde 30 bin çocuğun hayallerine dokunabilmek için yollarda olacağız. Düzenlediğimiz çocuk festivaliyle önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin gidilmemiş hiç bir noktasını bırakmayarak, eğlenceye ulaşamayan tüm çocukların oyuna doymasını hedefliyoruz’’ dedi