Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetYeme - İçme

Prebiyotikli Tuzlu Atıştırmalık Zbarz’da

Ara öğünlerde tercihini tuzlu atıştırmalıklardan yana kullanmak isteyenlere özel ürün geliştiren Zbarz, kırmızı biber bar ile gününüzü sağlıklı ve hafif geçirmenizi sağlıyor. Tek ısırıkta yüksek doygunluk hissi veren Zbarz’ın Kırmızı biber barı lezzetiyle damakları şenlendirirken içeriği ile vücudun ihtiyacı olan vitamin ve minerali içeriyor. Hurma özü, yulaf, tahin, pirinç patlağı, ay çekirdeği, kabak çekirdeği, demirhindi ezmesi, hindiba kökü, çiya tohumu, kenevir tohumu ve kırmızı biber ile muhteşem bir lezzet uyumu yakalayan Zbarz tuzlu atıştırmalık barı, sağlıklı tatlar arayanların vazgeçilmezi oluyor. Besin mayası ve demirhindi içerikli tek tuzlu bar olan Zbarz kırmızı biber, B12 açısından zengin ve vegan beslenme için önemli bir protein kaynağını tek pakette sunuyor. 

Zengin besin değeri ile sağlık için oldukça faydalı olan kırmızı biberi içeriğinde bulunduran Zbarz, sağlık dolu tuzlu barı ile yoğun günlerde enerji yeniliyor. Ara öğünlerde ayran veya kefir uyum sağlayan Zbarz kırmızı biber bar, sindirimi kolaylaştırarak kilo vermenize destek oluyor. 

İçeriğinde doğal bir prebiyotik olan inulin ile sindirimi kolaylaştıran Zbarz kırmızı biber bar, demirhindi ile vitamin ve mineral takviyesi sağlıyor. Aynı zamanda çok güçlü bir antioksidan olan demirhindi, hücrelerin zarar görmesini engelliyor.