YÜKLENİYOR

Ara

PTT A.Ş’den Dünya Su Günü Konulu ÖzelGün Zarfı

Paylaş

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) “Dünya Su Günü” konulu özelgün zarfını 22 Mart 2021 tarihinde tedavüle sundu. 

“Dünya Su Günü” konulu özelgün zarfı 5,50 TL bedelle; www.filateli.gov.tr adresinde, filateli cep uygulamasında ve PTT iş yerlerinde abone sayısı kadar satışa sunuldu. Söz konusu filatelik ürünlerin satışı ile aynı tarihte “PTT Pul Müzesi / Hacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı No:13 Ulus Altındağ/ANKARA” adresinde mesai saatleri içerisinde “Dünya Su Günü 22.03.2021 ANKARA” ibareli özelgün zarfına  ait özeltarih damgası kullandırılmaya başlandı. 

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerimizin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 22 Mart 2021 tarihinde satışa sunulan özelgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilerimize, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Müşterilerimiz tarafından hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürü’ne uygun olması halinde) ilkgün damgası ve posta damgası talepleri, 22 Mart 2021 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde PTT AŞ’ye iletildiği takdirde karşılanacak.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *