YÜKLENİYOR

Ara

PTT’den Hoşgörü ve Sevgi Konulu Sürekli Posta Pulları

Paylaş

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), hoşgörü ve sevginin insanlar için olan önemini vurgulamak amacıyla iki değerli “Hoşgörü ve Sevgi Konulu Sürekli Posta Pulları” ve konuya ilişkin hazırlanan ilkgün zarfını 26 Mart 2021 tarihinde tedavüle sundu.

“Hoşgörü ve Sevgi” konulu 2,00TL ve 3,00 TL (38×38 mm boyutunda) sürekli posta pulları ve söz konusu pula ait 7,50 TL bedelli ilkgün zarfı, www.filateli.gov.tr adresinde, filateli cep uygulamasında ve PTT iş yerlerinde abone sayısı kadar satışa sunuldu. Söz konusu filatelik ürünlerin satışı ile aynı tarihte PTT Pul Müzesi Hacı Bayram Mah. Atatürk Bulvarı No:13 Ulus Altındağ/ANKARA adresinde “Hoşgörü ve Sevgi Konulu Sürekli Posta Pulları 26.03.2021 ANKARA” ibareli ilkgün damgası kullandırılmaya başlandı. 

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerinin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 26 Mart 2021 tarihinde satışa sunulan ilkgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilere, www.filateli.gov.tr adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *