Please assign a menu to the primary menu location under menu

Etkinlik Rehberi

Reges Çeşme’de Konser Zamanı

Ege’nin Kalbi Reges Çeşme’ye  24 Temmuz’da Tuğba Yurt ve 21 Ağustos’ta da Burcu Güneş konuk oluyor.

Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection markasının Türkiye’deki üçüncü, İzmir’de ise ilk oteli olarak Ege Denizi’nin büyüleyici sahili Çeşme’de eşsiz, lüks ve sofistike bir konaklama deneyimi sunan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, rakipsiz lüksü tanımlayan servis anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Reges Çeşme, markanın rafine lüks anlayışını, hem Çeşme’ye adım mesafesi uzaklığındaki  kolay ulaşılabilen destinasyonunda hem de izole ve güvenilir ortamında sunmasının yanı sıra yeni ve sürpriz programları ile de Ege’nin kalbinde öne çıkıyor. 

Ege’nin otantik destinasyonlarına olan yakınlığı ile de uğrak noktası olan Reges Çesme;  24 Temmuz Cumartesi akşamı sevilen yeni nesil sanatçılardan Tuğba Yurt ve 21 Ağustos Cumartesi akşamı da Türkiye’nin en güçlü kadın seslerinden Burcu Güneş’i konuk ediyor. 

Benim O” adını verdiği single’ıyla çok sevilen Tuğba Yurt, 24 Temmuz Cumartesi akşamı akustik şarkı çalışmalarından da Reges Çeşme’de örnekler sunacak. 

Güçlü yorumu ile başarılı  bir müzik kariyerine imza atan Burcu Güne de  ilk kez Reges Çeşme’de unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor. Burcu Güneş, Reges Çeşme misafirlerine özel olarak hazırlanacak sevilen ve yeni şarkılarını seslendirecek.