Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Sebamed ile Anne Dokunuşu Kadar Hassas Anne Dokunuşu Kadar Özenli

Sebamed, hem kendini hem de bebeğinin hassas cildini düşünen anneleri yalnız bırakmıyor. Bebeklerin cildine tıpkı anneleri gibi özenle bakım yapan Sebamed Baby Losyon, bebek cildini nemlendirip koruyor. Sebamed Nemlendirici Krem ise annelerin cildinin günlük olarak ihtiyaç duyduğu nemi yağlı his bırakmadan karşılıyor.

Anneler, bebeklerini henüz dünyaya gelmeden, karnındayken korumaya başlar. Doğduktan sonra da bebeğinin beslenmesinden uykusuna, banyosundan cildine kısacası her detaya özen gösterir, onun için en iyisini, en güzelini ister. Bunu bilen Sebamed Baby Losyon, annelerin her an yanında… 

Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiş Sebamed Baby Losyon, pH 5.5 değerine sahip formülü ile bebeğinizin cildini zararlı çevresel etkenlere karşı koruyor. Yağlı his bırakmadan, cilt tarafından hızla emilen Sebamed Baby Losyon, bebeğinizin cildine ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor. İçerdiği papatya ekstresi bebeğin cildinde oluşabilecek iltihaplara ve tahrişe karşı koruyucu etki gösterirken, allantoin ise cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırıyor. 

Sebamed bebeklerin cildi kadar annelerin cildine de özen gösteriyor. Tıpkı bebeklerin cildini koruduğu gibi pH 5.5 değeriyle annelerin cildinin de doğal koruyucu tabakasını koruyan Sebamed Nemlendirici Krem, aktif nemlendirici kompleks içeriğiyle cildin nem dengesini sağlıyor. Cilde yumuşaklık ve esneklik kazandıran Sebamed Nemlendirici Krem, yüksek E vitamini içeriğiyle de cildi çevresel erken cilt yaşlanmasına neden olan serbest radikallere karşı koruyor. Tüm cilt tipleri için yoğun nemlendirici bakım sunan Sebamed Nemlendirici Krem, hızla emildiği için ciltte yağlı his bırakmıyor.  Ayrıca kuru ve hassas ciltler için uygunluğu ECARF sertifikası ile destekleniyor.