Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Sevgililer Günü’nde Sevdiklerinize Sağlık ve Güzellik Hediye Edin!

Sevgililer günü dendiğinde akla ilk olarak mücevher, kalpli objeler, çiçek veya çikolata gibi hediye seçenekleri gelse de iyi yaşama dair farkındalığın arttığı bu günlerde pek çok kişi sevdiklerine bütünsel sağlık ve güzelliği destekleyen besin takviyeleri hediye etmeyi tercih ediyor. Sağlıklı yaşam tutkunlarının vazgeçilmezi Zade Vital, GMP standartlarına uygun olarak son teknoloji tesislerde ürettiği sağlıklı yaşam ürünleri ile her yaş ve cinsiyete uygun hediye alternatifi sunuyor. 

Güzelliğin Sırrı

Güzel yaş almanın yolu bütünsel sağlığın korunması ve cildin içten dışa beslenmesinden geçiyor. Cildimizde doğal olarak bulunan bir protein olan kollajen yaşın ilerlemesi, çevresel nedenler, genetik faktörler, zararlı güneş ışınları ve değişen hava koşulları gibi farklı sebeplerle vücutta azalıyor ve yapısı bozuluyor. Özellikle kış aylarında soğuk hava ve rüzgâr gibi nedenler cilt bariyerimizi yıpratarak kuruluk, nemsizlik, pullanma gibi sonuçlar doğurabiliyor. Uzmanlar, kış aylarında da cilt sağlığının korunması ve cilt bariyerinin desteklenmesi için kollajen takviyesi alınmasını onaylıyor. 

Temiz içeriği ile güvenle tercih edilen Marine Kollajen kapsül, doğal ortamında yaşayan açık deniz balıklarından elde edilen kollajenden oluşuyor. İçeriğindeki sinerjik sekizli olarak adlandırılan; elastin, glutatyon, hyalüronik asit, üzüm çekirdeği ekstresi, kavundan elde edilen süperoksit dismutaz, vitamin ve minerallerin etkisiyle güzelliğinizi destekliyor. 

Bir pakette 40 adet kapsül içeren Marine Kollajen Kapsül; ağır metal, GDO, pestisit, ilave şeker ve suni renklendirici içermiyor. Her beş kapsülde 2000 mg hidrolize kollajen içeren ürün düzenli kullanımda cildinize denizden gelen ışıltıyı hissettiriyor. 

Dengeli Bağışıklığın Vazgeçilmezi

Kış aylarına soğuk algınlığı ve solunum yolu enfeksiyonlarının görülme sıklığı artıyor. Normal bağışıklığın desteklenmesine katkıda bulunan Zade Vital Daily Multivitamin Multimineral İçeren Efervesan Tablet, en yoğun tempoda bile enerjinizi korumanıza yardımcı oluyor. Suda hızlı çözünen formu ile kullanım kolaylığı sağlayan efervesan tabletler içeriğinde bulunan kalsiyum, C vitamini, B1, B2, B3, B5, B6, B12, K2, zeytin yaprağı ekstresi, selenyum, iyot, çinko ve demir gibi minerallerle vücudun günlük ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor.

Formülündeki 12 vitamin ve 10 mineral ile metabolizmayı destekleyen efervesan tablet, bağışıklık sisteminin düzenlenmesine olumlu katkı sağlıyor. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme rutininin en önemli üyelerinden Multivitamin Daily, enerji oluşum metabolizmasına destek oluyor.