YÜKLENİYOR

Ara

Sevgililer Günü’nün büyüsüne kapılmaya hazır mısınız?

Paylaş

Mağazaların kırmızının kışkırtıcı cazibesini ortaya çıkararak, aylar öncesinden başladıkları o heyecanlı hazırlıklar nihayet tamamlandı. Alışverişler yapıldı ve hayatımızın en özel kişisi için muhteşem hediyeler seçildi. Peki ya siz? Bu sevgililer günü için hediyenizi aldınız mı?

Sevgililer Günü’ne 1 kala hala ne alacağınız veya nereye gideceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız eğer sizin için hazırladığımız muhteşem bir önerimiz olacak.

Sevgilinizle birlikte yediğiniz güzel bir akşam yemeğinin ardından canınız tatlı bir şeyler yemek isterse eğer yolunuzu mutlaka Caddebostan’daki Kahve Dünyası’na düşürmenizi öneririz.

Sevgililer Günü için dört farklı ürün hazırladıklarını söyleyen Kahve Dünyası Müşteri İlişkileri ve Operasyon Sorumlusu Büşra Çevik, “Hazırladığımız ürünlerimiz arasında 4×4 ve 5×5 speciallerimizin yanı sıra truffler, sevgililer günü Lavi kutuları ve yine bu özel gün için hazırladığımız Sevgililer günü kuplarımız yer alıyor” dedi.

Sevgililer Günü kuplarının içeriği hakkında da bilgi veren Büşra Çevik”Kuplarımızın içerisinde kakaolu pandispanya, çilek, muz ve renkli krispi bulunmaktadır. Fondü çikolatasına yaptığımız süt ile karıştırarak hazırladığımız bir çikolatamız mevcut. Üzerine krema ve kendisine özel kalpli çikolatası ile birlikte servis ediyoruz” şeklinde konuştu.

Hepinize sevgiyi doya doya hissedeceğiniz, kalbinizin heyecan ve mutlulukla çarpacağı bir gün diliyoruz. Sevgililer Günü’nün büyüsüne kapılmaya hazır mısınız?

Yazı: Seda Ayangil

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *