Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetOtel

Shangri-La Otelleri, Ahşap Oyuncak Satışıyla Make A Wish International’a Destek Veriyor!

Shangri-La; dünyanın dört bir yanındaki çocukların hayatını değiştirecek dileklerin gerçekleştirilmesine destek olma amacıyla özel üretim tahta oyuncak satışlarından elde ettiği gelir ile Make-A-Wish International derneğine bağışta bulunacak.

Shangri-La, Make-A-Wish International iş birliği ile çocukların hayal kurmasına yardımcı olmak ve hayal gücünü geliştirmelerini desteklemek adına misafirlerini eşsiz bir seyahat deneyimine davet ediyor. Shangri-La, Haziran 2022’de başlayarak seçili otellerde Make-A-Wish International adına fon toplamak için özel olarak hazırlanmış çay saatleri, restoran deneyimleri, “Make-A-Wish” konaklama paketleri ve daha fazlasını misafirlere sunmaya devam ediyor. 

Asya köklerinin temel öğelerinden Çin Astrolojisi’ne göre 2022 senesinin Kaplan Yılı olmasından alınan ilhamla, Shangri-La otelleri çocuklar yararına ahşap, el yapımı kaplan oyuncaklar üretiyor. 1 Ocak’tan itibaren lobide satışa sunulacak oyuncaklardan ve bu projeye özel sunulan konaklama paketinden elde edilecek gelir ile Make-A-Wish International derneğine bağışlanacak. Bununla beraber check-in ve check-out sırasında misafirleri, çocuklar yararına 1 dolar bağış yapmaya teşvik eden kampanya 30 Mart’a kadar devam edecek.