YÜKLENİYOR

Ara

Shea serisini aşkın renklerine boyamaya ne dersiniz?

Paylaş

Göz kamaştırıcı, güneşli yaz günleri çoktan bitti. Sonbaharın yaprakları ve temiz havası ise geride kaldı. İlkbahar da uzaklarda sırasını bekliyor. Şimdi, kış mevsiminin gösteri zamanı.

Fransa’nın ünlü OMY boya kalemleri ile işbirliğine girerek sınırlı sayıda tasarlanan rengarenk L’Occitane Shea koleksiyonunu Sevgililer Günü öncesi keşfedebilir, ikonik vücut ve el bakımının ürünlerini “sevdiklerinize özel hediyelere” dönüştürebilirsiniz. Rengarenk boya kalemleri ile sadece ürünleri değil, hediye kutuları ve zarflarını da boyayarak, kalbinizdekileri renklere dökebilirsiniz.

L’occitane X OMY ile Rengarenk İşbirliği

2012 yılında Parisli iki grafik tasarımcı Elvire Laurent ve Marie – Cerise Lichtle tarafından kurulan OMY, herkes tarafından sevilen boyanabilecek ürünler üretiyor. Büyük boyama rulolarıyla tanınan OMY, ayrıca boyama yapabileceğiniz cep haritaları, oyun kartları, çıkartmalar, bulmacalar ve balonlar tasarlıyor.

Bu iki özel kadının imza attığı OMY markası ile yapılan işbirliği, L’occitane’in “kadınları destekleme çalışmalarının” devamı niteliğinde. 65 ülkede eğlenceli ve hoş tasarımlarıyla ün kazanan OMY ile popüler Shea koleksiyonu mevsimi değiştirmeye geldi.

Renklerle Kendinize Zaman Ayırın

Koleksiyona yakından bakınca, sıcak hava balonu, bisiklet veya el kremi tüpleri göreceksiniz. Tüm bu illüstrasyon çizimlerin içinde biyoçeşitlilik sevgisi bulacak, aynı zamanda kendinizi bir boyama serüveninin içinde bulacaksınız.

Boyama bir zamanlar sadece çocuklar için bir etkinlik olarak kabul edilirken, artık yetişkinler de bu hobinin faydalarını keşfediyor. Stresi azaltıp, kaygıyı hafifletiyor, en önemlisi de hayatı renklendirmek için elleriniz çalışırken, dünyanın renkleri de değişiyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *