Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Shiseido ile 5 Adımda “Clean Girl” Makyajı

Shiseido’nun %68’den fazla cilt bakımı içeriğine sahip makyaj ürünleri, doğal güzelliğin ön planda olduğu Clean Girl trendi ile cildinize canlı ve taze bir görünüm kazandırıyor.

Shiseido’nun eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaran cilt bakımı formüllü makyaj ürünleri ile cildin doğal halini daha canlı ve taze gösteren son dönemin popüler makyaj trendi Clean Girl, daha sade ve dinamik bir cilt sağlıyor. Doğal bitişli, krem ve likit formdaki ürünler, pürüzsüz ve kusursuz bir ten, parlayan yanaklar ve ışıltılı dudaklar… Az ama öz!

Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer

İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve gözeneklerin görünümünü anında düzelten Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer, mükemmel ve kusursuz bir makyajın ilk adımı için cilt dokusunu iyileştiriyor, fazla yağı emiyor ve parlaklığı azaltıyor. İçeriğindeki Snowflake Powder teknolojisi, su kaybını engelleyen ve cildin pürüzlü görünümünü iyileştiren bir bariyer oluşturuyor.  Hafif, serinletici dokusu sayesinde Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer, cildi nemlendirirken, ‘’clean girl’’ trendi için pürüzsüz bir ten sunuyor.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Tint SPF20

Hafif kapatıcılık sağlayan, cilt rengini eşitleyen ve cildin doğal parlaklığını öne çıkaran Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Tint SPF20, içeriğindeki ActiveForce teknolojisi sayesinde çizgilere dolmuyor ve ısıya, neme, yağlanmaya karşı dayanıklı, gün boyu süren taze bir görünüm ve doğal bitiş için kendi kendini yeniliyor. %70 cilt bakım bileşenleri içeren bu özel formül, 24 saat boyunca nemli ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlıyor.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer

Shiseido’nun ActiveForce teknolojisi ile güçlendirilmiş ve 4-Fold teknolojisi ile formüle edilmiş Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer, cilde aktif bir şekilde uyum sağlıyor. Ciltle senkronize olup gün boyu süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösteren likit kapatıcı, ince çizgilere ve kırışıklara girmeden kat kat uygulamada dahi mükemmel sonuçlar verirken dış faktörlerin cilde zarar vermesini önlüyor.

Shiseido Minimalist WhippedPowder Blush

Shiseido Minimalist WhippedPowder Blush, tüy gibi hafif yapısıyla yanaklarda, dudaklarda ve gözlerde ipeksi bir dokunuş yaratıyor. AirFusion teknolojisi kullanılarak formüle edilen köpük yapıdaki krem allık; 8 canlı rengiyle yaz makyajlarının, 8 saat boyunca kalıcı etkisiyle de ‘’clean girl’’ görünümünün vazgeçilmezi oluyor.  

Shiseido TechnoSatin Gel Lipstick

Japon kültürünün ve Shiseido’nun son 90 yılda dudak kategorisine katkıda bulunduğu birçok yeniliğin bir kutlaması niteliğindeki Yeni TechnoSatin Gel Lipstick, uzun süre kalıcı yapısıyla teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Ağırlık yapmayan formülüyle sanattan ve Shiseido’nun uzun süredir devam eden bilim ve yenilik tutkusundan ilham alan TechnoSatin Gel Lipstick, ikonik ve şık Shiseido kırmızısı kılıf içerisinde yer alıyor ve dudaklarda gün boyu kalıcılık, maksimum konfor sağlıyor.