Please assign a menu to the primary menu location under menu

Genel

Shiseido ile J-Beauty’i Keşfet!

Japon güzellik mirasını günümüze taşıyan Shiseido, cilt bakımını bir hayat tarzına dönüştüren J-Beauty ile derinlemesine ve doğru temizliği, kişiselleştirilmiş bir ritüele dönüştürüyor.

Shiseido Waso Eye Opening Essence

Shiseido, 2017 yılında geleneksel Japon yemek kültürü washoku’dan esinlenerek yarattığı WASO cilt bakım serisi özelinde geliştirilen Waso Eye Opening Essence, yenilenen formülüyle nem dengesini sağlayarak yorgun göz çevresini yeniden canlandırıyor. Momijioroshi’nin kar gibi eşsiz dokusundan ilham alan Waso Eye Opening Essence, yorgun gözlerin görünümünü iyileştiren ani ferahlama hissi veriyor. Gözaltı torbalarının azaltılmasına yardımcı olan Waso Eye Opening Essence hızlı emici formülü sayesinde yoğun bir nemlendirme sağlıyor ve ferahlatıcı kokusuyla da enerji veriyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan Waso Eye Opening Essence’in formülünde cildin daha sağlıklı görünmesine katkıda bulunan üç temel içerik yer alıyor; yüzlerce yıldır şifalı bir bitki olarak kullanılan ve Endonezya’daki yerli bir bitkiden elde edilen Zingiberaceae özü, besin bakımından zengin havuçlardan oluşan Havuç Kökü Protoplast ve E vitaminin bir türevi olan ve koyu halkaların görünümünü iyileştirmek için formüle edilen Clarity Boosting Agent.

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream 

Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream, yaşlanma karşıtı formülü sayesinde göz çevresini nemlendirirken çizgileri gözle görülür şekilde azaltıyor. Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream, ciltteki sensörleri uyararak cildin, zaman içindeki etkinliğini korumaya yardımcı oluyor. Anında daha pürüzsüz ve dolgun bir cilt yaratırken altı tip kırışıklıkla savaşan Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream, geliştirilen özel formülü sayesinde gözün iç köşesinde oluşan çizgiler, göz altı çizgileri, kaz ayakları, göz kapağında oluşan çizgiler, göz altı halkasının altında oluşan çizgiler ve strese dayalı çizgileri gözle görülür bir şekilde azaltıyor. Zengin, pamuksu krem, Reneura Teknoloji+ sayesinde sinyalleri direkt olarak ileterek cildinizin yaşa meydan okumasına yardımcı oluyor. Benefiance Wrinkle Smoothing Eye Cream, görünür bir şekilde kırışıklıkları düzenlerken cildi derinlenmesine nemlendirerek genç ve ışıltılı bir görünüm sunuyor.

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concertrate

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, yenilenen formülüylegöz çevresindeki hassas cilt dokusunu yorgunluk ve yaşlanma belirtilerine karşı güçlendirerek koruma altına alıyor. Aynı zamanda cildi, makyaj temizleme ve alerjiden kaynaklanan göz ovalama, çevre kirliliği ve ekran yorgunluğunun neden olduğu beş ana etkenden koruyor; ince çizgilerin oluşumu, koyu halka görünümü, kuruluk, şişkinlik ve esneklik kaybına karşı koruma kalkanı görevini üstleniyor. Ultimune Power Infusing Eye Concentrate uygulandığı andan itibaren cildi nemlendirerek rahatlatıcı bir koruma hissi yaratıyor. Tüm yaş gruplarına uygun olan Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, içeriğinde kullanılan teknoloji sayesinde birden fazla endişeye çözüm oluyor veekstra göz çevresi kremine ihtiyaç duymadan tek başına kullanılabiliyor. Kullanıcıları, kullanmaya başlandıktan hemen sonra daha nemli, pürüzsüz ve toparlanmış bir göz çevresine kavuşturuyor.