YÜKLENİYOR

Ara

Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum’da Kadınlar Günü Tatili

Paylaş

Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel muhteşem bir tatil alternatifi sunuyor. Doğal güzellikleri, tertemiz denizi ve havası ile ülkemizin en önemli tatil beldelerinden olan Bodrum’un en güzel konumunda yer alan Sianji Well-Being, Dünya Kadınlar Günü’nde kendini yenilemek için kısacık bir mola verenlere eşsiz bir deneyim vadediyor.

Sağlıklı tatilin vazgeçilmez adresi Sianji Well-Being Resort Hotel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel fırsatlarıyla keyifli bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Sianji Well-Being, Kadınlar Günü’ne özel olarak villa ve süit odalarda kahvaltı dâhil yarım pansiyon veya sağlıklı yaşam programları dâhil şeklinde konaklama fırsatı sunuyor. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi sağlık oteli unvanına sahip olan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum” sağlıklı beslenmek isteyen misafirlerine; Raw Food Detoks, Master Detox, Anti-Aging Diyet ve Ketojenik diyet programları ile 12 ay boyunca eşsiz bir yenilenme deneyimi sunuyor. Sianji Well-Being uzman ekibinin kontrolünde uygulanan sağlık programları; misafirlerin sağlıklı ve zinde kalmasını, enerji seviyelerini yükseltmeyi ve günlük hayatın yarattığı negatif etkilerden arınmalarını hedefliyor.

Müsaitlik doğrultusunda, erken check in ve geç check out imkânı sağlayan otel,  odanıza meyve sepeti ikramı ile sizleri karşılıyor. Sianji Well- Being’de geçireceğiniz tatil boyunca termal kaplıca  ve thalasso havuzlarımızda ücretsiz faydalanabilir, hava koşullarına göre açık havada doğa yürüyüşü yapabilir, açık hava yoga salada 1 saat yoga dersine katılabilirsiniz. Dilerseniz diyetisyen ve detox uzmanı önderliğinde detaylı vücut analizi yaptırabilir ve SPA uygulamalarından yüzde 15 indirim imkânı ile yararlanabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *