YÜKLENİYOR

Ara

Six Senses Kaplankaya’da Modern Simya Mucizesi ile Tanışın!

Paylaş

Six Senses Kaplankaya, bünyesinde bulunan Alchemy Bar’da doğanın mucizelerini misafirleri ile buluşturuyor. Alchemy Bar çalışmalarında Six Senses Kaplankaya’nın bahçelerinden toplanan taze bitkiler ve doğal malzemelerle organik mum, kişisel bakım malzemeleri ve fermantasyon çalışmaları ile modern bir simya atölyesini hayata geçiriyor.

Six Senses Kaplankaya, uluslararası sürdürülebilirlik  felsefesi ışığında Alchemy Bar atölye çalışmalarında misafirlerini doğanın mucizeleri ve insanlığın kadim bilgileri  ile yeniden buluşturuyor. Six Senses Kaplankaya’nın organik bahçesinde yetiştirilen bitkilerden yaratılan ve doğal malzemelerle üretilen mumlar ve kişisel bakım ürünleri ile doğa dostu bir yaşamın anahtarı sunuluyor. 

Six Senses Kaplankaya’nın uzman ekibi tarafından  yönetilen atölye çalışmalarında misafirler, doğal meyvelerden maskeler, uçucu yağlar ve kişisel bakım malzemelerinin yapımını öğrenirken, markanın dünya çapında ünlü olan sürdürülebilirlik ve doğa dostu felsefesine ortak oluyor. Misafirlerin kendileri ve doğa ile yeniden bağ kurmalarını amaçlayan Alchemy Bar atölyesinde, insanlığın binlerce yıldır deneyimlerle keşfettiği doğal metotlar misafirlerle paylaşılıyor.

Alchemy Bar atölye çalışmalarının yanı sıra  Six Senses Kaplankaya; plastik kullanımını sıfır düzeyine indirmek, çevre dostu temizlik ürünleri kullanmak, enerji tasarrufu konularında da hassasiyetle çalışmalarını sürdürüyor. 2022 itibariyle plastiksiz bir hayata geçmeyi hedefleyen Six Senses Kaplankaya doğaya karşı saygılı ve iç içe olmayı amaçlayan çalışmalarını Alchemy Bar atölyelerinde misafirleriyle paylaşıyor. 

Six Senses Kaplankaya, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu unutulmaz deneyimler için misafirlerini bekliyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *