Please assign a menu to the primary menu location under menu

Keşfet

Six Senses Kocataş Mansions ile Şehirden Kusursuz Bir Kaçış

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, Sonbaharı ve Boğaz’ın güzelliklerini keşfetmek için misafirlerine özel bir konaklama teklifi sunuyor. Six Senses markasının dünya çapında tanınan sürdürülebilir lüks konseptinin Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer ile buluştuğu Six Senses Kocataş Mansions; tarihi yalılardaki yüksek tavanlı odaları, deniz ve doğayı buluşturan restoranları, Six Senses Spa deneyimi ve sürdürülebilirlik atölyeleri ile misafirlerine şehirde bir resort otel deneyimine davet ediyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, iki tarihi yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, misafirlerini doğa ile iç içe kusursuz bir kaçış planına davet ediyor. Sonbaharın eşsiz güzelliğini Six Senses misafirperverliğini harmanlayarak konuklara sunmak üzere hazırlanan bu programda; minimum 2 gece konaklama, Boğaz’ın eşsiz güzelliklerini gözler önüne seren tekne ile otelden tarihi yarımadaya transfer, dünyaca ünlü şef Richard Sandoval’ın restoranı Toro Latin Gastro Bar’da akşam yemeği, Earth Lab’de sürdürülebilirlik atölyesi, şarap tadımı ve Six Senses Spa hizmetleri yer alıyor.

Doğa ile iç içe konumu, tarihi atmosferi ile şehrin gürültü ve kalabalığından çok uzakta hissedeceğiniz Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da, otelin organik bahçesinden toplanan taze ürünlerle hazırlanan doğal bir kahvaltı, Pan-Latin&Asya mutfağının eşsiz lezzetlerinin 250 yıllık bir tarihi hamamda sunulduğu Toro Latin Gastro Bar’da akşam yemeği, yemyeşil bir korunun ortasında Boğaz’a yukardan bakan bir konumda yer alan  Six Senses Spa deneyimi, Anadolu şarapları tadımı ve Earth Lab’de sürdürülebilirlik atölyelerini kapsayan bu özel programla, alışılmışın dışında bir konaklama deneyimi misafirleri bekliyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul; bu eşsiz deneyim programı ile misafirlerine doğa ile buluşacakları, kendileri ile bağ kuracakları ve gastronomik bir yolculuğa çıkacakları unutulmaz bir şehirden kaçış vaad ediyor.