Please assign a menu to the primary menu location under menu

Çocuk KitaplarıEdebiyat

Sizin Süper Gücünüz Nedir?

Hayır! Burası Orman Değil’in yaratıcıları yazar Susanna Isern ve çizer Rocio Bonilla’dan minik okurların kendilerini tanımalarını sağlayacak rengarenk, neşeli öyküsü Süper Güçler Kitabı, Günışığı Kitaplığı tarafından yayımlandı.

Farklı karakter özelliklerinin ve yeteneklerinin hikayeleştirildiği kitap, insanın onu “dünyada tek” kılan özgün güçlerine odaklanıyor. Her çocuğun kendini keşfetmede ipuçları bulabileceği resimli öykü, ortak okumalar için görsel bir şölen niteliğinde. Yalın anlatımı ve evrensel temalarıyla dikkati çeken kitap, yaratıcılıkla, hayal gücüyle harmanlanmış çok renkli bir dünya kuruyor.

Hikâye anlatmak, iyimserlik, cesaret, müzik, komiklik, dikkat, merak, sabır, okumak, çeviklik, hafıza, düzen, aşçılık, uyum, kararlılık, matematik, dans, yaratıcılık… Bunlardan biri ya da birkaçı. Herkesin kendine özgü bir ya da birden fazla “süper gücü” olabilir. Her çocuğu dünyada biricik kılan o “süper gücü” keşfetmek harika! Duygu, düşünce ve davranışlarımıza bakarak, bizi biz yapan, başkalarından ayıran o özgün yanımızı bulabilir miyiz?