Please assign a menu to the primary menu location under menu

Anne ve ÇocukEtkinlik Rehberi

Sömestr Tatilinin Tadını FrozenCity’de Çıkarın

Sömestr tatilinin en keyiflisi, kışın en güzel hali Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity’de yaşanıyor. 21 Ocak-20 Şubat tarihleri arasında ücretsiz konserler, atlıkarınca, yeme-içme alanları ve gerçek buz pisti ile FrozenCity ziyaretçilerini bekliyor.

Antalya’da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity Alışveriş Merkezi, FrozenCity ile yarıyıl tatiline keyif ve eğlence katıyor. 21 Ocak-20 Şubat tarihleri arasında TerraCity RoofGarden teras alanında gerçekleştirilecek FrozenCity, hem küçüklere hem büyüklere unutulmaz anlar yaşatacak. Kışın tadını doya doya çıkarmak isteyenler FrozenCity’deki 200 m2 büyüklüğündeki gerçek buz pistinde buz pateni yapma fırsatını yakalayacak. Ücretli olan buz pateninde isteyenler alandaki eğitmenlerden ders de alabilecek.  Atlıkarınca ve çocuk oyun alanına giriş ise ücretsiz olacak. 

Alanda sıcak çikolata, salep, kahve ve yeme-içme alanlarının yanı sıra çocuk ürünleri satan mini kiosklar da yer alacak. Gerçekleşecek konserler ve müzik dinletileri ile TerraCity ziyaretçileri, FrozenCity’nin tadını doyasıya çıkaracak. Dileyen herkes 21 Ocak’ta Latin Quarted, 22 Ocak’ta Sopranos, 23 Ocak’ta ise Swing Cats konserine ücretsiz olarak katılabilecek.