YÜKLENİYOR

Ara

Sonbahar Sincerely Yogurt’a balkabağı ile geliyor

Paylaş

Dökülen yaprakların, serinleyen havaların ve eğlenceli Cadılar Bayramı’nın habercisi pumpkin spice, bu sonbahar Sincerely Yogurt’a yeniden geliyor. Balkabağı ve etnik baharatların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan efsanevi pumpkin spice aroması, Sincerely Yogurt’un sağlıklı dondurulmuş yoğurtlarıyla çok yakışıyor.

Pumpkin spice’lı dondurulmuş yoğurtta da Sincerely Yogurt’un diğer ürünlerinde olduğu gibi katkı malzemesi bulunmuyor. İlave şeker ya da koruyucu olmadan hazırlanan taze dondurulmuş yoğurtlar bu sayede sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin de favorisi oluyor.

Ekim ayının eğlencesine eşlik edecek pumpkin spice dondurulmuş yoğurdun porsiyonunu da Sincerely Yogurt’ta kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Aldığınız gramaj kadar ödeme yapmanızı sağlayan sistemde yoğurdunuzu farklı toppings ve sos çeşitleriyle süsleyebiliyorsunuz. Bisküviler, çikolatalar ve çok çeşitli şekerlemelerle yoğurdunuzun lezzeti daha da katlanıyor. Sadece sonbahar boyunca Sincerely Yogurt’ta olacak pumpkin spice dondurulmuş yoğurdun tadını çıkarmanın şimdi tam zamanı…

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *