YÜKLENİYOR

Ara

“Söz&Müzik Sıla” Ekim’de Zorlu PSM’de!

Paylaş

Besteleri ve kendine özgü yorumuyla yerli pop müziğinin önemli isimlerinden Sıla, “Söz&Müzik Sıla” konser serisi ile 15 Ekim 2021’den itibaren Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak. Sıla’nın Zorlu PSM seyircisine özel sürprizlerle dolu konser serisinin biletleri bugünden itibaren passo.com.tr üzerinden satışta.

Güçlü sesi, besteleri ve kendine özgü yorumu ile sahneye çıktığı ilk günden bugüne kadar hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi yakalayan Sıla, ilk kez Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Kısa sürede ismini pop müziğinin unutulmaz sesleri arasına yazdıran popüler şarkıcı, hafızalara yer etmiş bestelerinin yanı sıra yeni albümünden şarkılara da yer vereceği “Söz&Müzik Sıla” konser serisinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde birbirinden özel performanslara imza atacak.

Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleştireceği konser serisi ile dinleyicilerini kültleşmiş eserlerinin yanı sıra yepyeni besteleriyle de selamlamaya hazırlanan Sıla’nın Zorlu PSM izleyicisine özel sürprizlerle dolu performansları için şimdiden bilet almayı unutmayın. 15 Ekim 2021 itibariyle Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde yer alacak Sıla’nın konser biletleri bugünden itibaren passo.com.tr üzerinden satın alınabilir.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *