YÜKLENİYOR

Ara

Spiritüel Uyanışın Yolu FOREO’dan Geçiyor

Paylaş

Pandemi nedeniyle çok uzun bir süredir evlerimizdeyiz. Hatta bu duruma alıştık bile diyebiliriz. Ancak iş ya da eğitim hayatının zorlayıcı etkileri, sevdiklerimize duyduğumuz özlem, dışarıda özgürce dolaşamamak gibi birçok nedenle kimi zaman stres seviyemiz artıyor,  çok zorlanıyoruz. Bu durum sadece ruhumuzu değil bedenimizi ve cildimizi de etkiliyor. Biz de stresle başa çıkmanın yöntemlerini arıyoruz. Aslında stresle başa çıkmak için bazen sadece durmak gerekiyor! Durup hayatın akışına kendimizi bırakmak… Sakince oturup taze demlenmiş bir bardak çayın tadını çıkarmak, okkalı bir kahvenin kokusunu içimize çekmek, balkona çıkıp temiz hava almak, yağan yağmurun sesini dinlemek bile sırtımıza bir ağırlık gibi yüklenen stresi azaltmaya, negatif enerjimizi atmaya yardımcı oluyor. Tabii bir de size yardımcı olabilecek spiritüel yöntemler var.

Negatif enerjiden kurtulmak için evinizde yaratacağınız sprirütel ortam olumlu etkiler yaratabiliyor. Spiritüel alanda uzman olan kişiler tuzun negatif enerjiyi topladığını söylüyor. Evinizin bir köşesine ya da odanıza tuz koyabilir ya da akşamları ılık suda deniz tuzu çözdürerek ayaklarınızı bu suya sokarak hem dinlenebilir hem de enerjinizi yenileyebilirsiniz. Doğal bir taş olan ametistten de faydalanabilirsiniz. Ametisti ister dekoratif bir obje gibi bulunduğunuz ortama yerleştirebilir isterseniz bir kolye ya da bileklik formunda üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün, yeter ki siz bir adım atın. Tabii bu dönemde cildinizi de ihmal etmemeniz önemli… Çünkü aynaya baktığınızda kendinizi ne kadar iyi görürseniz o kadar da iyi hissedersiniz. FOREO da güzellik teknolojisinde çığır açan ürünleriyle size evinizde kendi SPA ortamınızı yaratma fırsatını veriyor. FOREO, dünyanın en etkili ve güvenli microcurrent (mikro akım) cihazı BEAR ile iyi görünüp iyi hissetmeniz için cilt koçunuzu evinize getiriyor. Akıllı maske terapi cihazı UFO ise doğanın gücünü cildinize taşıyan özel maskeleriyle cildinizi besleyerek yenilemeye yardımcı oluyor.  

Yüz ve Boyundaki 69 Kası Çalıştıran Cilt Koçunuz

Akıllı microcurrent (mikro akım) yüz sıkılaştırma cihazı BEAR güzellik ve SPA merkezlerinde bulabileceğiniz yüz için çeşitli egzersizleri ve bakım terapilerini avucunuza sığdırıyor. Cildi forma sokarken aynı zaman sıkılaştıran ve güçlendiren bir yüz sıkılaştırma cihazı olan BEAR, gelişmiş microcurrent (mikro akım) ve T-Sonic titreşimler sayesinde yüz ve boyundaki 69 kası çalıştırarak, evde yüz fitness’ı deneyimini yaşatıyor. Şok içermeyen Anti-Shock System’e sahip bu üstün cihaz, gelişmiş sensörleriyle cildinizin dayanıklılığını ölçerek, herhangi bir şok ihtimaline karşı yoğunluğu otomatik olarak ayarlıyor. Cihaz, vücudun doğal süreçlerini taklit eden mikro elektrik akımlarıyla kolajen üretimini artırıyor, ciltteki elastin onarımını ve sıkılaşmayı sağlıyor. 5 farklı ayarlanabilir yoğunluk derecesi ile cildinizin kişisel antrenörü olan BEAR’ın patentli T-Sonic titreşimleri ise dolaşımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki gerilimi hafifletmek için gözeneklere derinlemesine işleyerek daha pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir cilt sunuyor.

Saniyeler İçinde Etkili Bakım

Akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre bir şekilde çalışan Farm to Face koleksiyonunda yer alan Cannabis Seed Oil maske doğanın gücünü cildinize taşıyor. Almanya’dan gelen doğal ve bitkisel özlü Cannabis Seed Oil maske, içeriğindeki kenevir tohumu yağı, papatya ve magnezyum ile aşılanmış yatıştırıcı formülle cildinizi ve zihninizi aynı anda sakinleştiriyor. Cannabis Seed Oil maske, kırmızı, tahriş olmuş ciltleri yatıştırıp rahatlatıyor. Dermatologlar tarafından test edilen Cannabis Seed Oil maske; sülfat, SLS, SLES, parabenler, formaldehit, formaldehit maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat içermiyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *