Please assign a menu to the primary menu location under menu

Dijital PlatformlarDizi

Star Wars Evreninde Büyük Direniş Başlıyor

‘Obi-Wan Kenobi’ ile başlayan yeni ‘Star Wars’ serüveni çok daha çetin ve sert bir hikayeyle devam ediyor: ‘Andor’. 21 Eylül’de ilk üç bölümüyle Disney+’ta ki yerini alacak dizi, serinin tutkunlarını ‘Rogue One’ın beş yıl öncesine götürecek. Başarılı Meksikalı oyuncu Diego Luna’nın Cassian Andor karakterine hayat verdiği dizi, Star Wars dünyasında İmparatorluk’a karşı büyük bir ayaklanmaya izleyicileri davet ederek nefesleri kesecek. 

The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+, ‘Obi-Wan Kenobi’ dizisinin ardından tüm ‘Star Wars’ hayranlarının büyük heyecanla beklediği yeni orijinal dizi ‘Andor’u seyircilerle buluşturmaya hazırlanıyor. ‘Rogue One: A Star Wars Story’nin yaratıcılarının imzasını taşıyan ve filmin 5 yıl öncesinin anlatıldığı 12 bölümlük dizi ‘Andor’, Star Wars evrenindeki büyük direnişi anlatıyor. 

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmanı ve afişiyle merakı artıran ve ilk 3 bölümüyle 21 Eylül’de sadece Disney+’ta olacak dizi, Cassian Andor’un İmparatorluk’a karşı başlatılan büyük direnişte nasıl büyük bir fark yaratacağını göreceğimiz görkemli bir yolculuğa herkesi davet ediyor. 

Aksiyon, adrenalin ve gerilimin hiç olmadığı kadar hissedileceği ‘Andor’un başrollerini Diego Luna, Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller ve Fiona Shaw paylaşıyor. Prodüktörleri arasında Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna ve Michelle Rejwan’ın yer aldığı dizinin yaratıcı koltuğunda ise Tony Gilroy oturuyor.

Star Wars takipçilerini daha önce hiç deneyimlemedikleri sert bir dünyanın içine çekecek, seriyle hala tanışma fırsatı yakalayamamış olanlar içinse farklı bir seyir zevki sunacak ‘Andor’, 21 Eylül’den itibaren Disney+’ta.