YÜKLENİYOR

Ara

Süper Ajanlar’ın Macera Dolu Hikayesi Sinemalarda

Paylaş

Süper Ajanlar, dünyayı yok olmaktan kurtarmaya çalışırken komik ve aksiyon dolu bir maceraya atılan özel ajan Vladimir ile fare Hector’un hikâyesini anlatıyor.

Gizli servisin en iyi casusu olan Özel Ajan Vladimir ve çaylak ajan fare Hector’un başından geçen macera dolu hikayeyi anlatan ‘’Süper Ajanlar’’, CGV Mars’ın dağıtımıyla 7 Şubat’ta vizyona girmeye hazırlanıyor.

Filmde, aldığı disiplin cezası yüzünden uzak ve ıssız bir yere gönderilen gizli servisin en iyi casusu Vladimir ile tek isteği video oyunları oynayıp dizi izlemek olan çaylak ajan fare Hector’un dünyayı yok olmaktan kurtarmak için gösterdiği çaba, minik seyircileri hem heyecanlandırıyor hem de eğlendiriyor. Ejder Avcıları ve Balerin, Afacan Mucit gibi filmleriyle beğeni toplayan ünlü yönetmen Guillaume Ivernel imzası taşıyan Süper Ajanlar’ın senaristliğini ise Stéphane Carraz ve Michel Pagès üstleniyor.

Seslendirmesini Harun Can, Ali Çorapçı ve Hakan Akın gibi deneyimli isimlerin yaptığı Süper Ajanlar’ın macera dolu komik hikâyesi sinemalarda tüm çocukları bekliyor.

Etiketler

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *