Please assign a menu to the primary menu location under menu

Anne ve ÇocukEtkinlik Rehberi

Sürpriz Yumurta Müzikali, Yarıyıl Tatilinize Keyif Katıyor

Türkiye’nin sevilen çizgi film kahramanı Niloya, “Sürpriz Yumurta Müzikali” ile yarıyıl tatili keyfini doyasıya yaşatıyor. Niloya ve arkadaşları, sürükleyici hikâyesi, müzik ve dansın birleşimi ile ortaya çıkan eşsiz sahne gösterisiyle minik dostlarını aileleriyle birlikte doyasıya eğlenceye davet ediyor. Bu kapsamda çizgi kahramanlar, 29 – 30 Ocak 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde İstanbul Torium AVM’de; 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde ise Sancaktepe Rings AVM’de sevenleri ile bir araya gelecek.

Youtube’da 4.5 milyon abonesi olan, 7’de 70’e herkesin büyük beğenisini kazanan Niloya ve arkadaşları ‘Sürpriz Yumurta Müzikali’ ile çocukların yarıyıl tatili coşkusuna ortak oluyor. Çizgi kahramanların maceralarını hafızalara kazınan şarkılar ile sahneye aktardığı müzikalde, çocukları görsel bir şölen ile buluştururken öğretici birçok mesajı da içinde barındırıyor. Çocukların büyük bir ilgi ve merakla takip ettiği Niloya ve arkadaşları 29 – 30 Ocak 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde İstanbul Torium AVM’de, 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde ise İstanbul Rings AVM’de unutulmaz anılara imza atacak.

Eğlence ve Macera Dolu Bir Hikaye

Psikolog ve pedagoglar eşliğinde yazılan senaryoları ile miniklerin olduğu kadar ailelerin de tercihi olan Niloya ve arkadaşları, müzikalde de sürükleyici bir maceraya yolculuk yapıyor. Niloya ile arkadaşı Mete tesadüfen buldukları ve yumurta olduğundan emin oldukları renkli bir sürprizle karşılaşıyorlar. Buldukları şeyin neyin yumurtası olduğunu anlamak için eğlenceli ve maceralı bir yolculuğa çıkıyorlar. Günün sonunda ise tahmin etmedikleri bir cevap onları bekliyor.