Please assign a menu to the primary menu location under menu

Etkinlik Rehberi

The Populist Baharı Müzikle Karşılıyor

The Populist, Yapı Kredi bomontiada ve Galataport İstanbul’da bahara müzikle merhaba diyor. Bahar enerjisini en üst seviyeye taşıyan DJ performansları Nisan ayında The Populist’ten yükseliyor.

Bahar enerjisini doludizgin karşılamak isteyenlerin heyecanla beklediği ve iyi müziğin değişmeyen performansları Nisan ayında da The Populist’ten yükselmeye devam ediyor.   Yapı Kredi bomontiada ve şehrin yeni mahallesi Galataport İstanbul The Populist’te Nisan ayında müzikseverlerin kulaklarının pasını silecek DJ performansları yine şehrin eğlence trendlerini belirliyor.  Berke Yavuz, Serdar Orçin, Discolog, Nadir Duman, Kaan Yüceil, Murat Beşer, Daddy E, Mr. Murdoc Levent Şen ve Erc Erb gibi performansına hayran bırakan isimler The Populist’te dinleyicileriyle buluşuyor. İyi yemek, iyi müzik ve kesintisiz eğlencenin adresi Nisan ayında da The Populist oluyor.

Ünlü DJ Murat Uncuoğlu plak günlerinin konuğu 

Yapı Kredi bomontiada The Populist’te gerçekleşen “Plak ve Kültürü” başlıklı workshop serisi yedinci kez plak severlerle buluşuyor.  Plak günlerinin Nisan ayındaki konusu Club Kültürü ve Plaklar. Müzik yazarı ve DJ Murat Beşer’in bu bölümdeki konuğu elektronik müzik dünyasının duayen ismi, producer/DJ Murat Uncuoğlu oluyor. Keyifli bir sohbetin yaşanacağı etkinlikte Uncuoğlu’nun seçtiği plaklardan örnekler dinleyicilerle paylaşılacak. 10 Nisan Pazar günü 15:00 – 16:30 saatlerinde gerçekleşecek etkinliği şimdiden ajandanıza not edebilirsiniz.