Please assign a menu to the primary menu location under menu

Sinema - TV

The Serpent: Charles Sobhraj’ın Kızına Ne Oldu?

The Serpent, son günlerde herkesin bahsettiği gerçek suç – dram dizisi. Dizinin altıncı bölümde izleyiciler Charles Sobhraj’ın eşi Juliette ve kızı Madhu da dahil olmak üzere seri katilin geçmişine dair detayları öğrenmeye başlıyor. Peki Charles Sobhraj’ın gerçekten bir kızı var mıydı? Charles Sobhraj’ın kızına ne oldu?

The Serpent, Fransız seri katil ve dolandırıcı Charles Sobhraj’ın gerçek hikayesini anlatıyor. İzleyiciler dizinin ilerleyen bölümlerinde Charles’ın ilk eşi Juliette (Stacy Martin) ve küçük kızları Madhu ile tanıştırılır. Ne yazık ki Juliette’in gerçek hayatta var olup olmadığı ise bilinmemektedir. Ancak Juliette, Charles’ın ilk eşi Chantal Compagnon’a dayanıyor da olabilir.

Muhafazakar bir ailenin çocuğu olarak Paris’te dünyaya gelen Chantal, 1960’ların sonunda Charles ile tanıştığında daha 24 yaşındadır. Kısa süre flört ettikten sonra Charles, Chantal’a evlenme teklifi eder. Ancak aynı gün çalıntı bir aracı sürerken polisten kaçmaya çalıştığı için tutuklanarak, sekiz ay hapis cezasına çarptırılır. Chantal ve Charles serbest bırakıldıktan sonra evlenirler. Chantal Compagnon, Mumbai’de Usha’yı doğurur.

The Serpent’te de görüldüğü gibi Charles, Yeni Delhi’deki Ashoka Oteli’ndeki mücevher dükkanını soyduktan sonra tutuklanarak hapsedilir. Ancak hapisten kaçmayı başarır. Kaçışının ardından Charles kızı Madhu’nun orada olup olmadığını bulmak için Juliette ile paylaştığı daireye geri döner. Ancak Juliette onu ailesiyle birlikte yaşaması için Fransa’ya göndermiştir.

The Guardian’ın haberine göre; Charles’ın hapishane gardiyanlarından birini uyuşturarak hapishaneden kaçmayı başararak Fransa’ya döndüğü ve kızını anneannesi ile büyükbabasının kaçırdığı iddia edilmektedir.

Bu haberde ilginizi çekebilir
The Serpent İzlemeye Değer mi?